999 rezultate për

skaj

Flet Turjan Hyskaj, kush i hoqi nga puna Ermal Mamaqin e Gent Zenelajn Aktorët e show-t “Duplex” ishin të ftuar mbrëmjne e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”. Producenti Turjan Hyska,
"Masakra e Visokës", si u vranë 3 efektivët e policisë (VIDEO) Në 18 Dhjetor të vitit 1997, në Mallakastër mbahet mend një prej masakrave më të rënda ndaj policisë. 3 efektivë do të v
Reagon Ilir Meta për KLSH-në, zbardhet letra (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka reaguar këtë të mërkurë për përfundimin e mandatit të kryetarit të KLSH-së, Bujar Leskaj. Ai ka
Gjendet një kufomë në skaj të hekurudhës Në Leposaviq, është raportuar për një vdekje të dyshimtë. Policia e Kosovës thotë se ka marrë informata nga një person,
Varfëri e skajshme në një familje 11 anëtarëshe në Gllogovicë Derisa temperaturat minus po mbretërojnë në vend, familja Bekteshi nuk kanë me çka të ngrohen dhe as çka të hanë. Ism
KLSH: Dëmi ekonomik nga administrata në 2017 arrin 826 milionë euro Shkeljet dhe abuzimet e institucioneve shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit të shtetit për periudhën janar-dhjetor 2017,
Varfëri e skajshme, Xhensila përlotet nga dhimbja në sytë e fëmijëve në Kashar (FOTO LAJM) Xhensila dhe Bes Kallaku janëbërë sot pjesë ë nisëm Fundjavë ndryshe i janë gjendur pranë një prej familjeve të varfëra
Valentina Leskaj heq petkun e politikanes dhe zbulon rolin e saj si nënë dhe vjehrrë Sa herë një personazh i njohur politik bëhet pjesë e debateve televizive, dashje pa dashje, për të krijohet një profil “
Publikohen pamjet që tregojnë funksionet e Iphone 8 (VIDEO) Ndërkohë që pritet prezantimi zyrtar, në media ka dalë një video në të cilën supozohet të jetë modeli më i ri i Apple du
Meta betohet si Presidenti i ri i Shqipërisë (FOTO LAJM) Ilir Meta mori sot zyrtarisht detyrën e Presidentit të Republikës. Ai mbërriti në orën 18:02 në parlament, i shoqëruar e
Valentina Leskaj braktis Partinë Socialiste Partia Socialiste ditën e sotme ka bërë publike listën e kandidatëve të cilët do të marrin pjesë në zgjedhjet e qershori
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
Leskaj: Marrëdhëniet KLSH-Komision duhet të kalojnë në fazë të re Në prezantimin e marrëdhënieve Kontrolli i Lartë i Shtetit-Parlament, kryetari Bujar Leskaj theksoi marrëdhëniet e mira
Leskaj i jep zgjidhjen Bashës:Voto vettingun, pastaj protesto! Në një kohë që opozita ndodhet prej një muaji në çadrën para Kryeministrisë, nënkryetarja socialiste e Kuvendit, Valenti
Sherr në Kuvend, Leskaj paralajmëron Nokën se do përdorë Gardën për ta nxjerrë nga Kuvendi Pas debatit të rëndë në parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka, qëlloi me kartonin e votimin deputetin socialist Erj
Valentina Leskaj flet për familjen: Ja raporti i veçantë me dy djemtë e mi...(FOTO LAJM) Valentina Leskaj ditën e sotme e ftuar në News 24, ka ardhur ndryshe, jo si një politikane dhe femër në karrierë por si
Leskaj merr pjesë në Ditën e Shqipërisë në Parlamentin e Izraelit-Knesset Nënkryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Valentina Leskaj, njëherazi dhe kryetare e Grupit të Miqësisë Shqipëri-Izrael, mo
Zjarrfikësi shpëton në sekondën e duhur presonin që do të hidhej nga kati i 30-të (VIDEO) Ky është momenti kur një zjarrfikës ndërhyn në sekondën e duhur për të shpëtuar një burrë i cili tentoi të hidhej nga ka
Berisha, Meta, Idrizi dhe Leskaj janë borxhlinj ndaj Kuvendit. Ja arsyeja Ilir Meta, Sali Berisha, Valentina Leskaj dhe Shpëtim Idrizi janë duke i shlyer detyrimet Kuvendit pasi kanë përdorur ma
Leskaj i nxjerr të "palarat" Tabakut: Për Berishën të spostoj të tjerët? (VIDEO) Ende vijojnë me intesitet të lartë diskutimet në Kuvend. Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, i është drejtua