999 rezultate për

skafesh

Vidhnin skafe dhe i sillnin në Shqipëri, shkatërrohet banda në Greqi Një operacion policor në Greqi i cili është zhvilluar ne ne Patra, Agrinjo, Astako dhe Ksiromero Aitiloakarnania ka shka