999 rezultate për

skaduara

Shtyhet vlefshmëria e pasaportave, deri kur mund të përdoren të skaduarat Nëse pasaporta juaj skadon brenda 2020, ju bëjmë me dije se afati i vlefshmërisë do të zgjatet deri në datën 31 dhjetor
SKANDALI/ Personeli i spitalit Infektiv me maska t skaduara që në 2014 (VIDEO) Emisioni investigativ “BOOM” në RTV Ora ka zbuluar se maskat që përdoren aktualisht për mbrojtjen e personelit mjekësor
Fevziu ia thotë në sy Ramës: Mos na krahaso kohët, si maskat e tua të skaduara Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet i ftuar tek Blendi Fevziu në “Opinion”. Teksa po akuzonte Partinë Dem
PD publikon videon e maskave të skaduara: Prokuroria të mos heshtë! (VIDEO) "Provat e krimit janë aty, plot 1 milion e 200 mijë maska të skaduara, të shpërndara në thyerje të ligjit në të gjithë s
Rama i kthen përgjigje Bashës pasi e akuzoi se shpërndau maska të skaduara Kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje Bashës, pasi ky i fundit me një denoncim tha se janë shpërndarë maska të sk
Inspektorët e "Anti-Duhan" vënë gjoba me karta të skaduara? Reagon ISHSH Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor ka reaguar në lidhje me një lajm të publikuar në mediat online, ku thuhej se dy indi
Skandali/ Ilaçet e skaduara hidhen buzë lumit të Tiranës Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal me ilaçe të skaduara, të cilat në vend që të asgjësohen, hidhen buzë
7300 qytetarë patën problem ta gjejnë vendvotimin, 317 të tjerë votuan me dokumente të skaduara Procesi i votimit në të gjithë vendin po vazhdon të vëzhgohet nga Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim”. Deri tash,
Tregtonin produkte të skaduara, AKU gjobit 14 biznese Autoriteti i Kontrollit të Ushqimeve (AKU), ka gjobitur sot 14 subjekte, për produkte të skaduara, pas kontrolleve në të
AKU bllokon 193 kg produkte të skaduara (FOTO LAJM) Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 193.2 kg produkte ushqimore të cilave u kishte kaluar afati i konsumimit që n
AKU bllokon në kufi 762 kg produkte ushqimore të skaduara (FOTO LAJM) Janë bllokuar 762 kg yndyrë gatimi e skaduar në Pikën e Inspektimit Kufitar në Morinë. Ngarkesa me këto produkte isht
Rama: 10 vjet burg për ata që vrasin qytetarët me produkte me kimikate dhe të skaduara Kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndëshkime të ashpra ndaj atyre që abuzojnë me sigurinë ushqimore duke theksuar se dën
Dëmi miliona euro, QSUT nën hetim për stokun e ilaçeve të skaduara Prokuroria e Tiranës ka regjistruar një procedim penal për të identifikuar zyrtarët përgjegjës për stokun e ilaçeve të s
Të burgosurit shqiptarë në Greqi: Na injektojnë ilaçe të skaduara, po na lenë sakatë Gazetari, Shpëtim Zinxhiria, prej kohësh mbështet emigrantët shqiptarë që jetojnë në Greqi. Së fundmi ka ngritur një pro
“Mali” i ilaçeve të skaduara në QSUT shkakton kosto të shumëfishta Të paktën katër herë në vit, Fatjon Mara, 43 vjeç, mbërrin në Spitalin Pediatrik në Tiranë me pyetje që e mundojnë. I bi
SKANDAL/ Fëmijët në çerdhe ushqehen me ushqime të skaduara nga Greqia Emisioni investigativ Stop në tv Klan ka publikuar në nisje të sezonit një kamer të fshehtë, në sajë të të cilës del në
Mizore, makaronat e skaduara greke po i hanë fëmijët në Shqipëri Kamera e fshehtë e emisionit ‘Stop’ nisi sezonin e ri duke shfaqur sesi tregtohen në mënyrë ilegale produkte të skaduara
Mallra të skaduara e kushte skandaloze, arrestohet pronari i fabrikës Policia ka vënë në pranga pronarin e një subjekti i cili prodhonte dhe tregtonte në kushte higjeno-sanitare të papërshta
Futen në Kosovë nga Serbia barna të skaduara Sektori i Hetimeve i Departamentit të Policisë Kufitare në Prishtinë gjatë ditës së djeshme ka sekuestruar barna me band
Zbulohen barna të skaduara ne Deçan Policia ka bërë të ditur se janë zbuluar nga inspektoriati barna të skaduara në njv barnatore të Deçanit, shkruan albeu.