999 rezultate për

skĂnder

Rusia dërgon bombardues strategjik në bazën ushtarake në Krime Ushtria e Rusisë ka njoftuar se do të dërgojë bombardues strategjikë në rajonin e aneksuar të Krimesë, si dhe do të vend
The Serb Patriarch: Skanderbeg a hero of Serbia The metropolitan Amfilohije, currently a metropolitan of the Orthodox Serbian Church in Montenegro said that Gazimestan
Robërimi dhe kthimi i Skëndërbeut sipas legjendave popullore DHOSI LIPERI 2745345974_81ee1fce80_z Dhosi Liperi Dhosi Liperi GjergjKastrioti-Skenderbeu-628x272 Skenderbeu (18