999 rezultate për

sjellur

Rihana shfaqet pa të brendshme (FOTO LAJM) Ylli i pop muzikës Rihanna ka tërhequr vëmendjen e publikut me fotografinë e fundit që ka postuar në instagram. 31 vj
Të akuzuarit e "BonVivant" shkojnë në vend ngjarje Të akuzuarit e vrasjes në Bon Vivant që kishte ndodhur më 13 tetor 2014, Masar Gërdovci dhe Sherif Krasniqi,janë sjellur
Me snajperat e mi do të vriteshin të gjithë ushtarët e UÇK-së në Maqedoni (VIDEO) Deklarate bombë e ish-funksionarit të shërbimit sekret serb, Jugoslav Petrusic, i cili në një intervistë per Kanal 5, ka
City i bën ofertë Lavezzit Drejtuesit e Manchester Cityt dhe trajneri i tij Roberto Mancini pas bisedimeve të shumta mes njëri-tjetrit kanë vendosu