E FUNDIT/ 11 të arrestuar, policia shkatërron grupin e Bajrajve në Shkodër
999 rezultate për

sjelljen

Vrau prindërit dhe motrën, i afërmi rrëfen sjelljen e vajzës në varrimin e tyre (FOTO LAJM) Ministria e Brendshme e Maqedonisë ka konfirmuar pasditen e djeshme në një deklaratë se autorja e masakrës së Dibrës së
Tre javë në burg, Ritvan Zykaj çudit me sjelljen e tij Prej afro tri javësh autori i masakrës në Resulaj të Selenicës qëndron në një nga qelitë e paraburgimit në Vlorë. Po
Zbulohen zogjtë nekrofilë (VIDEO) Një ekip studiuesish që studiojnë se si sillen zogjtë në prani të vdekjes kanë zbuluar se disa zogj nuk ndërveprojnë thj
Mesazhe erotike me femra, jep dorëheqjen ministri Një ministër britanik ka dhënë dorëheqje pasi u rapotua se i kishte dërguar mesazhet seksi dy femrave. Andrew Griffit
“Tiransit çmenden pas moshës 40 vjeç”, Sokol Balla justifikon sjelljen Sokol Balla, i ftuar në emisionin “Një kat më lart” ka treguar më tepër për jetën e tij private. I pyetur nga moderat
Dedaj nuk duron më, ankohet te Haradinaj për sjelljen e Pacollit Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj, i është ankuar kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, se nuk ko
Xhaferi bën për Zaevin paralajmërimin e fundit Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ka bërë një reagim lidhur me sjelljen e ministrit të Shoqërisë Informative, Damjan M
Xhaferi urdhëron Zaevin: Merr masa ndaj ministrave Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, reagoi për sjelljen e ministrit të Shoqërisë Informative, Damjan Mançevski i cili u
U arratis drejt Kosovës, vrasësi i Marjo Majollarit habit me sjelljen në polici I arrestuari për vrasjen e Marjo Majollarit, Kastriot Gjuzi, pas arrestimit në Kosovë, është marrë në pyetje dy herë nga
Sfida Milan - Napoli u mbyll me sherrin Sarri-Biglia (VIDEO) Nuk ka qenë një ndeshje e qetë në “San Siro”, pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit Banti, që sinjalizoi fundin e s
BE nuk toleron Serbinë për sjelljen ndaj Kosovës Beogradi pritet që të marrë kritika të ashpra nga Bashkimi Evropian sa i përket fushës së sundimit të ligjit, shkruan e
Prindërit i bërtasin 12-vjeçarit për sjelljen, ai var veten në pemë Një fëmijë i mitur i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarur në pemë me litar. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur pasi prin
Aksioni kundër Rusisë, SHBA-ja lavdëron Maqedoninë Departmenti amerikan ka dalë më qëndrim se SHBA-të janë krenar që Maqedonia iu bashkëngjit aksionin të përbashkët amerik
Haradinaj harron sjelljen kur ishte në opozitë, u lutet deputetëve për demarkacionin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është përgjigjur deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli në lidhje me dema
Xhaferi nuk do e padis Gruevskin për sjelljen e tij Kryeparlamentari Talat Xhaferi nuk komenton njoftimet e VMRO-DPMNE-së për padi penale kundër tij, pas miratimit të ligji
U sulmua nga Gruevski, reagon Xhaferi: Sjelljen e tij e vlerësojnë qytetarët Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi në një deklaratë për shtyp pas miratimit të Ligjit për gjuhën shqipe reagoi në lidhje
"Zgjohu mami"! Rinoceronti i vogël i prek të gjithë me sjelljen e tij (VIDEO) Ky është momenti prekës, ku një viç i vogël rinoceronti u filmua ndërsa përpiqej të zgjonte nënën e tij e vrarë. Vide
Gjesti fenomenal i Ronaldos, iu drejtohet tifozëve për sjelljen me Benzeman (VIDEO) Teksa Ronaldo shënoi një tripletë,ndërkohë që ortaku i sulmit humbi një rast të pastër para portës. Tifozët nuk patën më
"Zgjohu mami", elefanti i vogël mahnit me sjelljen e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Jugut Luangwa . Ky është momenti i adhurueshëm që një elefant f
Maqedoni, qytetarët kritikojnë sjelljen e ligjeve me procedurë të shkurtuar (VIDEO) Shumica e qytetarëve konsiderojnë se Qeveria dhe Kuvendi i Maqedonisë e lënë anash opinionin më të gjërë gjatë procesit