999 rezultate për

sjellja

Aksidenti tek Kryeministria, reagon ashpër drejtori: Kërkoja ndihmë, njerëzit bënin foto Përplasja e dy automjeteve në bulevardin qendror të Tiranë ka lënë një të plagosur, por ajo që të bën më shumë përshtypj
Peshq që puthen dhe kafshohen, sjellja e çuditshme e krijesave të detit (FOTO LAJM) Këto imazhe nënujore tregojnë sjelljen e çuditshme të krijesave në det të thellë. Marty Snyderman i ka kushtuar jetën
Ja pse Bayern nuk e dëshiron Sanchesin Renato Sanches këtë verë u huazua për një vit nga Bayern te Sëansea City. “Sport Bild” zbulon arsyet reale të huazimi
Policia maqedonase nuk iu shqepet tifozëve shqiptarë, por sjellja e tyre është perfekte Autobusët me tifozë shqiptarë janë nisur tashmë drejt vendtakimit të tyre të drekës në Maqedoni, në qytetin e Kumanovës.
Deputeti i PD-së: Sjellja e organizatorëve në Shkup, provinciale! Në Shkup ditën e djeshme u luajt loja e Superkupës së Evropës mes Real Madridit dhe Manchester United e cila përfundoi m
McCain: Të forcojmë NATO-n në Ballkan për t’i ndalur “vrullin” Rusisë Senatori me ndikim i SHBA-ve, John McCain, është shprehur nga Podgorica se sjellja e Rusisë në rajon është e papranueshm
Xhaferi: Sjellja e VMRO-së është e qëllimshme Kandidati për kryetar Kuvendi i shumicës parlamentare, Talat Xhaferi, gjatë një interviste për "Epoka e re", duke kritik
Taulant Xhaka i përgjigjet De Biasit (FOTO) Taulant Xhaka dhe Gianni de Biasi po e vazhdojnë "luftën" me fjalë mesë tyre. Strategu italian gjatë një interviste në e
Allegri flet pas ndeshjes: Fitore si në një gjysmëfinale Championsi Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka mbetur i kënaqur nga fitorja e skuadrës së tij në Derbin e Italisë. "J
Maqedonia bllokon produktet shqiptare, Panariti: Sjellja e maqedonasve e papërgjegjshme (VIDEO) Sikurse çdo vit, edhe këtë jave u përsërit fenomeni i bllokimit të perimeve shqiptare nga shteti maqedonas në kufirin fq
Lady Gaga rrefen mbi abuzimin e saj në adoleshencë Lady Gaga, ylli i muzikës pop ka zbuluar publikisht se ajo vuan nga një sëmundje psikologjike e cila ka nisur në moshën
Trajneri i Pescarës dënon Manajn: Nuk di të sillet Rei Manaj është dënuar nga trajneri i Pescarës, Masimo Oddo, të cilit me sa duket nuk i ka pëlqyer sjellja e sulmuesit s
"Mirësjellja konsumohet në një vend me ndyrësira". Reagimi i gruas që demaskoi gjyqtarin (FOTO LAJM) Gruaja nga Gjirokastra, nënë e dy fëmijëve duket se ka kaluar një kalvar të gjatë vuajtjesh dhe zhgënjimesh deri sa den
Sjellja e deputetes së PD me policin, Tahiri e quan "gango" Turp për PD-në e ka quajtur ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, sjelljen e deputetes demokrate Albina Deda me policin r
Veliaj: Sjellja e Nishanit qesharake, po përdoret nga PD Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është prononcuar pas lajmit se presidenti Bujar Nishani do të shkojë pranë kodr
Sjellja e Policisë Bashkiake, irritim dhe ironi në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Fotoja e diteve te fundit në rrjetet sociale për të moshuarën që gjobitet, sepse shet qepë, ka shkaktuar reagim të madh
Tahiri: Sjellja e Serbisë mund të vonojë themelimin e Asociacionit Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka thënë se, sjellja destruktive e Serbisë në procesin e normalizimit të marrëdhënie
"Sjellja e Halitit, Leskajt, Dërgutit dhe Mehmetit, tradhëti kombëtare" Publicisti Rexhep Kastrati, përmes një postimi ne facebook ka shkruar se sjellja e Aida Dërgutit, e Xhavit Halitit, e Va
Thaçi: Sjellja e Opozitës nuk përkon me vlerat dhe traditën tonë Gjatë mbledhjes së sotme të qeverisë, zëvendëskryeministri Hashim Thaçi shprehu mbështetje të fuqishme për qëndrimin e m
De Biasi këndon "Xhamadani vija-vija"(VIDEO) Edhe nëse e quan tani "Gani", nuk do të ishte gabim. De Biasi është gjithmonë e më shumë një shqiptar, jo vetëm nga pas