999 rezultate për

sjellin

Shira në jug dhe dëborë në veri, si do të jetë sot moti Sipas MeteoAlb: Vranësira të dendura dominojnë motin në vendin tonë gjatë paradites duke sjellë shira të izoluar në Jug,
Nuk udhëtuan dot drejt Kazakistanit, 4 arbitrat shqiptarë sjellin rastin e paprecedentë në futboll 4 gjyqtarë nga Kosova ishin zgjedhur për të arbitruar një ndeshje kryesore në kampionatin U-21, aty ku do të luhej sfida
Nëntori mbetet i butë, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb paraditja në territorin shqiptar do të paraqitet me mot të kthjellët dhe vranësira të lehta. Por mesdita
Spitali nuk i jep trupin, vajza mohon se ishte infektuar me COVID-19: Të më sjellin babin! Familjarët e Myrteza Hysit, i cili ndërroi jetë pasditen e sotme në spitalin rajonal të Beratit kërkojnë kthimin e trupi
3 transferimet që mund t'i sjellin titullin Man United (FOTO LAJM) Manchester United duhet të bëjë shpenzime të mëdha në vitin 2021, në mënyrë që të hyjë në garë për titullin në sezonin e
Bashkia e Elbasanit merr në dorëzim inceneratorin "nul" pas urdhrit të Ramës Inceneratorët në Elbasan, Fier dhe Tiranë janë kthyer prej disa ditësh në kryetemë në vend. Kryeministri Rama iu shma
Vranësira dhe shira, por çfarë ndryshon pasdite Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe shira të izoluar mbizotërojnë kushtet e motit në vendin tonë deri në mesditë. Por pasdi
Vlora në alarm! Reshjet e dendura të shiut sjellin problemet e para Reshjet e dendura të shiut kanë shfaqur problemet e para në shumë zona të vendit. Një ndër vendet e alarmuara nga res
Moti sot i paqendrueshëm, si pritet të ndryshojnë temperaturat Vendi ynë do të vazhdojë të jetë nën një mot të paqëndrueshëm. Kthjellimet do jenë kalimtare duke u zëvendësuar nga vran
U përjashtua nga listat e Kukësit? Anëtarja e PD zbulon si qëndron e vërteta me Flamur Nokën Anëtarja e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve për deputetë në Partinë Demokratike, Enriketa Papa ka folur për vijim
Bëhuni gati! Dhurata Dora dhe Noizy gati të sjellin hitin e radhës (FOTO LAJM) Dy këngëtarët mjaft të dashur nga publiku Noizy dhe Dhurata Dora do të sjellin së bashku projektin e radhës. Këtë e k
Kreshnik Spahiu plas "bombën": Kërkesat e Greqisë për detin, mund të sjellin situatë lufte Deklarata e kryeministrit grek për zgjerimin me 12 milje në detin Jon, ka ngjallur jo pak debat në vend. Me një lidhj
Ledri dhe Sara në pushime, sjellin momente të lumtura së bashku (VIDEO) Dyshja që para disa javësh nuk ishin prononcuar se janë në lidhje dashurie, derisa hapin e parë e bëri reperi shqiptar.
Zgjedhjet e 2021-shit, a do të aplikojë SPAK modelin kroat? Zgjedhjet e vitit 2021 janë një kufi politik shumë i rëndësishëm për vendin. Një kufi që sjell nevojën normalisht të nd
Heronj të vërtetë, baballarët që kanë shpëtuar fëmijët për "qime" (FOTO LAJM) Fëmijët e vegjël duan gjithmonë përkujdesje dhe me të vërtetë është e vështirë për prindërit të mbajnë çdo sekondë vëmen
Grubi: Dy maqedonasit po na sjellin kriza, koha është për shqiptarin Ish deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka komentuar ngjarjet e fundit të dy liderëve poltik maqedonas Zoran Zaevit dhe Hrist
Mos i pranoni kurrë, këto dhurata ju sjellin fat të keq Sipas disa supersticiozëve disa dhurata është më mirë që as të mos i pranoni as t’i dhuroni. Disa prej sendeve apo objek
Murrizi ironizon "Zgjedhoren": Ta sjellin ligjin në tryezë, e votojmë Deputeti i opozitës, Myslym Murrizi ka folur ditën e sotme në Kuvend, në lidhje me Reformën zgjedhore të cilës nuk po i
Fotot më emocionuese që keni parë ndonjëhere të dasmave, do të përloteni (FOTO LAJM) Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione. Shpesh foto
Stine dhe Noizy do të sjellin papritur një bashkëpunim dhe i dedikohet dashurisë (VIDEO) Reperi i njohur Noizy do të vijë së shpejti me një projekt të ri muzikor. Kënga është një bashkëpunim me Stinen dhe tema