999 rezultate për

sjellim

Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
"Je pozitive me COVID, po të sjellim një ambulancë", Ema Andrea merr telefonatën shqetësuese Në një kohë kur COVID-19 po merr jetë dhe po infekton qindra në ditë, shakatë me virusin janë gjëja e fundit që mund të
Shefi i Teutës: Ta sjellim kupën në Durrës Shefi i klubit të Teutës, Enid Furxhi, përsëriti se Kupa e Shqipërisë është objektivi parësor i “djemve të detit”, i ven
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Budina i përgjigjet Ramës: Rrugaç, mos bëni kalkulime politike. Njerëzit do t'i sjellim para kryeministrisë Regjisori Robert Budina iu përgjigj kryeministrit Rama, i cili një ditë më parë tha se nga protesta për teatrin do të da
I vdekuri mbetet në Maqedoni, vëllai apel autoriteteve shqiptare: Na lejoni ta sjellim trupin Mondi Lamo, i cili prej janarit punonte në Maqedoninë e Veriut ka humbur jetën të dielën në shtetin fqinj. Prej disa dit
Zaev: Vendimin për koalicionim do ta sjellim së shpejti Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka thënë se partia e tij më lehtë do të gjejë partner për koalicion eventual parazgjedhor n
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
"Emrin, ose do të ketë hapa ligjore", VV i përgjigjet kërcënimit të Thaçit: Do ta sjellim Lëvizja Vetëvendosje i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Hashim Thaçi I cili kërcënonte se do të ndërrmerrte h
6 ide si të vishesh nëse ke një dasmë në dimër! (FOTO LAJM) Gjetja e një veshjeje të saktë për një dasmë tani në dimër duket një proces i ndërlikuar, veçanërisht nëse ke në mendje
E frikshme, personazhet për fëmijë vijnë në versionin horror (FOTO LAJM) Edhe pse ne kemi festuar tashmë natën më të frikshme të vitit, ka ende mjaft histori të frikshme që duhet të tregohen.
Zaev: Të miratojmë edhe Ligjin për Prokurorinë Pavarësisht se nuk lidhet me afat kohor, kryeministri Zaev thotë se ligji për prokurorinë duhet të miratohet sa më shpej
Zaev: Të demotivuar do vazhdojmë reformat, të sjellim Europën tek qytetarët (VIDEO) Pas vendimit për mos‘hapjen e negociatave me BE-në, kryeministri i Maëdonisë së Veriut, Zoran Zaev ka njoftuar se do të
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
VIP-at shqiptarë që pas ndarjes u përfolën për tradhti (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Njihuni me 10 muzetë me spektakolarë në botë (FOTO LAJM) Muzetë janë ndër pikat kryesore që vizitohen nga turistët. Më lart po iu sjellim 10 muzetë më spektakolarë në botë, d
S'do i besoni syve, këto janë tatuazhet më reale dhe të çuditshme (FOTO LAJM) Duken si reale, por në fakt janë thjesht tatuazhe. Më lartë po iu sjellim disa prej gjërave më të çuditshme që njerëz
Elisa zbret nga fuoristrada luksoze, Shahini me çantë shpine: Si shkuan sot ministrat në Kuvend Kuvendi është mbledhur në seancën e radhës ditën e sotme. Ashtu siç pritej, fjalimet kryesore janë përqendruar tek rekom
OSBE-ODIHR bëhet gati për zgjedhjet e qershorit: Sjellim vëzhgues Një muaj pas përfundimit te misionit te tyre ne Tirane, ekspertet e OSBE/ODHIR kane publikuar raportin paraprak me gjetj
Kur dita të bëhet ferr në punë, edhe juve mund t'ju ndodhë (VIDEO) Secili person kaplohet nga përditshmëria dhe ankohet në lidhje me punën dhe jetën që bën por nganjëherë qëllon ndonjë di