999 rezultate për

sjellĂ

Plas te Bayern, grushta mes Lewandowskit dhe Comanit Pavarësisht fitores kundër Borussia Dortmund dhe rikthimin në krye të renditjes në Bundesligës , në shtëpinë e Bayern Mu
Ullinj dhe palma të sjella me helikopter dhe 11 tualete, kjo është vila luksoze e Metës (FOTO LAJM) Instituti i Studimeve Politike i udhëhequr nga politologu Afrim Krasniqi publikoi dje raportin, sipas së cilit LSI është
Kur uji kthehet në art (FOTO LAJM) Uji është një mënyrë e mirë për të bërë art. Shatërvani është vepra më e bukur e realizuar nga ai. Kur me rrjedhjen e uj
Fotografitë më prekëse në botë (FOTO LAJM) Fotografia është mënyra më e mirë që secili nga ne të ruajë dhe të prezantojë momentet më bukura dhe të paharrueshme në
Viber sjell përditësimet më të fundit për përdoruesit Në përditësimet e tij më të fundit Viber ka sjellë funksione të reja që e bëjnë më të lehtë shpërndarjen e përmbajtjes,
Audi i ri me 695 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Audi sjell përmirësimet më të fundit për modelin RS6. Risitë e sjella në këtë model janë një motor i ri 4.0-litërsh turb
GJND hedh poshtë paditë e ndërsjella Kroaci-Serbi për gjenocid Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë ka vendosur se as Serbia, e as Kroacia, nuk kanë kryer gjenocid kundër kroatëve, përk
Dizajni më i ri i BMW M3 (FOTO LAJM) BMW M3 është një makinë e modifikar nga kompania E92. Ndër risitë e sjella në këtë model është rritja e fuqisë së motori
Hotele dhe shtëpi të veçanta për të jetuar (FOTO-LAJM) Kudo që të shkoni nëpër botë, dhomat e hoteleve apo shtepive te marra me qira nuk kanë ndonjë ndryshim të madh nga njëra
Eurodeputeti: E ardhmja e vendit në pikëpyetje "Sa herë është në pyetje interesi kombëtar, duhet lënë mënjanë dallimet e ndërsjella dhe të punohet në interes të popul
Ukraina heq vizat me Maqedoninë Qytetarët e Maqedonisë mund të udhëtojnë në Ukrainë për qëndrim të shkurtër pa viza deri më 15 mars të vitit të ardhshëm
Greva e urisë në burg, reagon DPB Të dënuarit në burgun e Fushë-Krujës prej dy ditësh kanë refuzuar të merrnin vaktet e ushqimit të ofruara nga institucio
PDK e Vetëvendosje, akuza të ndërsjella Në seancën e kuvendit të Kosovës kanë vazhduar akuzat e ndërsjella mes Partisë Demokratike e Kosovës (PDK) dhe Lëvizjes
Vendimi i Kolegjit unanim me 5 vota pro Vendimi i Kolegjit Zgjedhor të premten e kaluar që rrëzoi ankimimin e Partisë Socialiste, është marrë me pesë vota pro d
Kosova sërish objekt i akuzave të ndërsjella SHBA-Rusi Kosova dhe qasja e fuqive të mëdha në Këshillin e Sigurimit ndaj zgjidhjes politike të statusit