999 rezultate për

sjell

Eno Popi largohet nga Wake Up, sjell emisionin e Klanit në Top Channel Pas një lidhjeje disa vjeçare, moderatori Eno Popi dhe partnerja e tij Atena Pali, janë bërë prindër të një vajze. A
Tifozëve të Nigerisë u ndalohet futja e pulave në stadium Për tifozët e ekipit kombëtar të Nigerisë është e zakonshme të sjellin pula të gjalla në stadiume. Madje ata i ngjyro
Të gjithë në pritje të bebes, Xhensila sjell tjetër gjë Nga dita në ditë pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të bëhet nënë për herë të parë. Ndërkohë që pret të mbajë në
Të gjithë po festonin super golin e Ronaldos, vetëm ai jo: Sekreti u zbulua më vonë (VIDEO) Asnjëri nuk e vuri re pasi të gjithë ishin fiksuar tek Ronaldo dhe goli i tij spektakolar, por veprimi i Moutinhos gjatë
Ky është avioni që do të thyej limitet në qiell Këtë javë, firma Richard Branson ka bërë një hap më shumë duke njoftuar se do bëhet një arritje historike duke sjellë ae
Ujësjellësi vazhdon të tmerrojë borxhlinjtë me prerje të ujit Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina” ka njoftuar se borxhi ndaj shërbimeve të ujësjellësit dhe kanalizimit arrin
U nxorr nga mbledhja, reagon Veliaj: Sjellja e turpshme e PD, sulmojnë projektet më të bukura të Tiranës Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një reagim ka sqaruar se ai ishte i ftuar për të marrë pjesë në mbledhj
Mos harroni çadrat! Ditën e sotme pritet reshje shiu në vend As kjo e martë nuk do t’i shpëtojë reshjeve të shiut. Paraditja do të karakterizohet me kthjellime dhe vranësira kali
Spektakli që na sjellë dita e pestë e Botërorit, Belgjika dhe Anglia premtojnë surpriza Sot luhen ndeshjet e ditës së pestë të Botërorit "Rusia 2018". Ndeshja hapëse e kësaj dite është përballja midis Sue
Diell paradite, moti sjell surpriza gjysmën tjetër të ditës Ky muaj ka nisur i freskët dhe duket se kështu do të vijojë pasi thuajse çdo pasdite në pjesë të ndryshme të vendit bie
Dalin fakte, rusët po sjellin trazira në Maqedoni Protestat e ditëve të fundit në Shkup kundër marrëveshjes për emrin dhe integrimeve të vendit në NATO dhe BE duket se ka
Përkeqësohet situata para Kuvendit, policia përdor gazlotsjellës Protestat para Kuvendit të Maqedonisë kundër marrëveshjes për emrin kanë degraduar në dhunë me policinë, pasi një grup
Dita e dytë e Botërorit sjellë përplasje "titanësh", Salah vs Suarez – Ronaldo vs Iniesta Kampionati Botëror, ka filluar dje me fitoren e Rusisë kundër Arabisë Sauditë (5-0), ndërsa do të vazhdojë sot me tri sf
Soni Malaj nuk ndalet! Sjell bashkëpunimin me tre këngëtarët e njohur botëror Soni Malaj tashmë pritet të bëjë namin. Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar një bashkëpunim që nuk e kemi pritur n
Pas Luanës edhe Çiljeta i futet muzikës popullore Muzikën shqiptare këto kohët e fundit e ka prekur një trend i ri. Këngëtarët e muzikës moderne bashkohen me ata të rrymë
Përmbytjet sjellin përmbysjen e trenit në Paris, 7 të plagosur Shtatë persona u plagosën lehtë pas një tren periferik i Parisit u përmbys si rezultat i një rrëshqitjeje të thellë të s
Fitimet që u sjellin klubeve lojtarëve që luajnë në Botëror Klubet e futbollit fitojnë para nga një tarifë që u ka vendosur FIFA për lojtarët të cilët marrin pjesë në Kupën e Botës
​Land Rover sjell Discovery në Sllovaki Land Rover njoftoi se do të fillojë prodhimin e modelit të Discovery SUV në Sllovaki. Kjo do t'i mundësojë kompanisë
Burrel, gjarpri 7 metra tmerron banorët: E kanë sjellë turistët (VIDEO) Një gjarpër i pazakontë për zonën është parë nga banorët e fshatit Kurdari në njësinë administrative Suç të Bashkisë së
Xhensila Myrtezaj para sjelljes në jetë të vajzës, merr dhuratën më të bukur Xhensila Myrtezaj dhe këngëtari i njohur, Ardian Bujupi para pak ditësh kanë publikuar projektin e tyre të ri. Bëhet