999 rezultate për

situaten

Spiropali sulmon Bashën për fotot nga morgu: Nuk bëhet politikë me të vdekurit Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nga foltorja e Kuvendit i ka kthyer përgjigjet Metë
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
Figo komenton situatën e Messit: Kur do të largohesh, asgjë nuk të ndal “Kur vendos për t’u larguar patjetër nga një skuadër nuk ka asgjë në botë që të të bëjë për të ndryshuar mendim”. Janë k
A do ketë një tjetër mbyllje totale? Përgjigjet Manastirliu Shifrat e të infektuarve dhe humbjet e jetës nga Covid-19 mbeten akoma të larta në vendin tonë. Kjo ka bërë që Komiteti
Situata e Ozil, reagon Henry: Arteta duhet ta rregullojë situatën me të Legjenda e Arsenalit, Thierry Henry ka këshilluar trajnerin Mikel Arteta të rregullojë situatën që ndodhet mesfushori Me
HOROSKOPI/ Mos e dramatizoni situatën në dashuri, gjërat do rregullohen Dashi Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse qiel
Disa këshilla se si ta përballoni valën e dytë të Covid-19 dhe karantinimin e mundshëm Me rastet e infektuara vazhdimisht në rritje, pos kujdesit nga infektimi ne gjithashtu duhet të kujdesemi më shumë edhe
Pirlo komenton situatën e Ronaldos: Nuk do të startojë ndaj Spezias Cristiano Ronaldo nuk do të jetë startues në ndeshjen kundër Spezia. Trajneri i Juventus, Andrea Pirlo, ka dhënë disa
Universitetet drejt mbylljes, mësimi vetëm online Drejtuesja e Komitetit Teknik, Mira Rakacolli ka njoftuar ditën e sotme se është vendosur që Universitetet do të zhvillo
"Çdo ditë rastet po shtohen", mjekja tregon situatën e vështirë në spitale (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar videomesazhin e mjekes së spitalit unive
Meta letër Manastirliut dhe Ramës, kërkon llogari për situatën e COVID-19 Presidenti Ilir Meta i ka dërguar letër drejtuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kryeministrit Edi Rama dh
Basha hedh akuza për situatën Covid: Shifrat s’janë reale Kreu i PD, Lulzim Basha në një bashkëbisedim me gazetarët nga selia blu ka ngritur shqetësimin për situatën e pandemisë
Erdhi me bujë të madhe, Solskjaer flet për situatën e Van de Beek Donny van de Beek erdhi me bujë të madhe te Manchester United, por lojtari nuk ka minutat maksimale në dispozicion. O
Me 2 nëntor mbyllen shkollat? Ministria e Arsimit sqaron situatën Ditëve të fundit, në rrjet ka qarkulluar një dokument sipas të cilit, shkolla do të mbyllej me 2 nëntor. Por Ministri
Hajdutë super të zgjuar, ja si ja grabitën Costës shtëpinë Nuk janë të pakëta rastet kur futbollistët grabiten lehtësisht nga hajdutët që janë të mirëinformuar në përpikmëri për s
Çfarë po ndodh me Rashicën? Trajneri shpjegon situatën e shqiptarit Milot Rashica duket se do të mbetet dhe për një sezon te skuadra e Werder Bremenit. Sulmuesi i Përfaqësueses së Koso
COVID-19 në Shqipëri, 1 mijë mësues shtesë për të përballuar situatën në shkolla Këshilli i Ministrave ka vendosur që të shtojë 1 mijë mësues për të përballuar nevojat gjatë pandemisë në vitin shkollor
Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po mendon pezullimin e futbollit? Genoa dhe e gjithë Serie A ka marrë një tronditje të madhe pasi qeveria italiane po mendon pezullimin e ndeshjeve të kam
Shqipëria po zgjohet nga tërmete, sizmiologu sqaron situatën Prej ditësh, disa qytete në vend janë lëkundur nga tërmete të njëpasnjëshme duke rikthyer panikun te qytetarët. Llid
Bartomeu flet hapur për situatën e Messit: Nuk mund ta lija të largohet Josep Maria Bartomeu ka folur haptazi për situatën e krijuar me Lionel Messin. Leo Messi vuri në ankth tifozët e Barc