999 rezultate për

situate

Çfarë paralajmëron Meri Shehu me parashikimin: Një tradhtar kthehet në jetën tuaj Dashi Ju duhet te keni kujdes per ti ripare edhe nje here ekuilibrat ne cift apo ne nje marrdhenie erotike qe ju lidh
Universitetet drejt mbylljes, mësimi vetëm online Drejtuesja e Komitetit Teknik, Mira Rakacolli ka njoftuar ditën e sotme se është vendosur që Universitetet do të zhvillo
"Çdo ditë rastet po shtohen", mjekja tregon situatën e vështirë në spitale (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar videomesazhin e mjekes së spitalit unive
HOROSKOPI/ Një situatë më e qetë në dashuri, partneri do pajtohet Dashi Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kushtojini vëmendje të kaluarës, ken
Meta letër Manastirliut dhe Ramës, kërkon llogari për situatën e COVID-19 Presidenti Ilir Meta i ka dërguar letër drejtuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kryeministrit Edi Rama dh
Basha hedh akuza për situatën Covid: Shifrat s’janë reale Kreu i PD, Lulzim Basha në një bashkëbisedim me gazetarët nga selia blu ka ngritur shqetësimin për situatën e pandemisë
HOROSKOPl/ Planet e ditës do të pësojnë disa ndryshime për shkak të një situate të re Dashi Ju sot do të jeni në gjendje të kryeni një detyre e cila do të jetë vendimtare për të ardhmen tuaj. Në një pro
Armend Zemaj paralajmëron përkeqësim të situatës me koronavirus Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka theksuar se Kosova është duke e menaxhuar mirë situatën me Covid-19. Ai th
Erdhi me bujë të madhe, Solskjaer flet për situatën e Van de Beek Donny van de Beek erdhi me bujë të madhe te Manchester United, por lojtari nuk ka minutat maksimale në dispozicion. O
Me 2 nëntor mbyllen shkollat? Ministria e Arsimit sqaron situatën Ditëve të fundit, në rrjet ka qarkulluar një dokument sipas të cilit, shkolla do të mbyllej me 2 nëntor. Por Ministri
Situatë alarmante në liqenin e Ohrit, bie ndjeshëm niveli i ujit Ishuj të vegjël u shfaqën në brigjet e Liqenit të Ohrit, në vende të cilat më herët ishin nën ujë. Kjo situatë është rez
Hajdutë super të zgjuar, ja si ja grabitën Costës shtëpinë Nuk janë të pakëta rastet kur futbollistët grabiten lehtësisht nga hajdutët që janë të mirëinformuar në përpikmëri për s
Situatë alarmante në Francë, pas Marsejës mbyllen baret edhe në Paris Parisi do të mbyllë të gjitha baret plotësisht nga e marta ndërsa qeveria franceze ngre alarmin e koronavirusit pas një
Supersfida Milan-Inter në dyshim, rrezikohet një situatë e ngjashme si me Napolin Lojtari i Interit Bastoni ka dalë pozitiv me COVID-19 dhe kështu gjithë ekipi i Interit do t’i nënshtrohet testeve. L
"Provokim" në Maqedoni, Kosovën e lënë të stërvitet pa drita para ndeshjes vendimtare Situatë aspak normale para ndeshjes vendimtare Maqedoni e Veriut – Kosovë, e vlefshme për “play-off”-in e Ligës së Kombe
Lajme jo të mira për Kosovën, Pandev i bashkohet Maqedonisë Maqedonia e Veriut ka marrë shtysë së madhe mbrëmë, para ndeshjes kundër Kosovës. Në një situatë të jashtëzakonshme,
Çfarë po ndodh me Rashicën? Trajneri shpjegon situatën e shqiptarit Milot Rashica duket se do të mbetet dhe për një sezon te skuadra e Werder Bremenit. Sulmuesi i Përfaqësueses së Koso
COVID-19 në Shqipëri, 1 mijë mësues shtesë për të përballuar situatën në shkolla Këshilli i Ministrave ka vendosur që të shtojë 1 mijë mësues për të përballuar nevojat gjatë pandemisë në vitin shkollor
Rritja e rasteve me koronavirus, Italia po mendon pezullimin e futbollit? Genoa dhe e gjithë Serie A ka marrë një tronditje të madhe pasi qeveria italiane po mendon pezullimin e ndeshjeve të kam
Hapja e lokaleve dhe pishinave në ambjentet e brendshme, ekspertja e ISHP-së prezanton masat e reja Që prej 1 tetorit do të hapen ambientet e brendshme të lokaleve, restoranteve por edhe të pishinave të mbyllura nën masa