999 rezultate për

situata

OBSH: Situata e COVID-19 në Evropë po përkeqësohet në nivele ekstreme Më shumë se gjysma e vendeve të Europës kanë regjistruar një rritje me 10% përgjatë dy javëve, ndërkohë që në 7 vende rr
Situata Suarez, Koeman nuk ndryshon mëndje: Nëse qëndron, është një futbollist më shumë Një nga pyetjet që iu bë Ronald Koemanit në intervistën e tij pas miqësore së Barcelonës kundër Gironas (3-1) kishte lid
Tre viktima dhe 76 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit nga 538 mostra të marra në Kosovë, 76 prej tyre kanë testuar pozitive si dhe tre pacientë kanë
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
Ndryshon situata për Kumbullën, Verona afër marrëveshjes me Romën Marash Kumbulla me shumë gjasë do të ndërrojë skuadër. Ylli i skuadrës së Hellas Verona, Marash Kumbulla, raportohet
Agravon situata, 7 naftëtarë përfundojnë në spital pas përballjes me policinë Shtatë naftëtarë në Ballsh kanë përfunduar në spital pas përplasjeve me policinë, ditën e sotme, teksa protestonin për p
Ish-deputetja nxjerr pamjet: Grumbullime masive në shkolla, realiteti ndryshe nga propaganda e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka bërë publike disa pamje nga dita e parë e shkollës, ku tregon se nuk po zbatohen
Pesë viktima dhe 50 raste të reja, si paraqitet situata e koronavirusit në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit, nga 561 mostra janë konfirmuar me koronavirus 50 persona teksa pesë të tjerë kanë humbur betej
Situata me COVID-19, Filipçe në takim me mjekët e rinj Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe majti sot një takim me mjekët e rinj, nga të cilët 51, nga ata që kanë marrë lice
"Pas karantinës situata u përmbys": Tre muajt e fundit në vend, numri i viktimave është 10 fishuar Në Shqipëri pas tre muajve të parë që u shoqëruan me masa të rrepta shtrënguese, koronavirusi shënoi një rritje të shpej
Sot vetëm 1 viktimë, por si është situata në spitalet COVID Gjatë orëve të fundit, ka humbur jetën 1 qytetare nga Korça. Bëhet fjalë për një 61 vjeçare. Ndërkohë në spitalet COV
Tre viktima nga koronavirusi në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Tre pacientë kanë humbur betejën me këtë virus. Bëhet fjalë për një 75 vjeçar dhe një 76 vjeçare nga Durrësi, dhe një 91
HOROSKOPI/ Dita e diel, shenjat që sot duhet të tregojnë kujdes Dashi Venusi është në anën tuaj dhe kjo gjë ju ndihmon sa i takon sferës sentimentale. Në dashuri mundësitë nuk do të
Tre viktima dhe 119 raste të reja, si paraqitet situata e COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiol
Ndryshon situata e Messit, babai i tij konfirmon një lajm të rëndësishëm Situata e Lionel Messit thuhet se ka bërë një kthesë prej 180 shkallë. Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë mund të m
Situata e Messit, reagon Ramos: Ai e bën "El Clasicon" e veçantë, La Ligan e skuadrën e tij Ramos sot u paraqit në një konferencë para mediave, kjo para ndeshjes në Ligën e Kombeve që Spanja do ta zhvillojë kundë
Gjashtë viktima të tjera në vend, si paraqitet situata në spitalet COVID Ministria e Shëndetësisë njofton se 6 pacientë kanë humbur betejën me COVID në 24 orë, duke e çuar kështu numrin e vikti
Përkeqësohet situata te Barcelona, Umtiti thyen karantinën dhe nuk paraqitet për testet PCR Samuel Umtiti ishte një mungesë e papritur në testimet e PCR në terrenin e stërvitjes në Barcelonë të dielën. Francez
Rëndohet situata në Kapshticë, qytetarët në prag të afatit për tamponin Ditën e sotme është rënduar sërish situata në Kapshticë. Për shkak të trafikut, mbi 100 persona kaluan natën e së sht
Situata nga Covid-19, Greqia diskuton të shtyjë hapjen e shkollave Qeveria greke po diskuton mundësinë e shtyrjes së hapjes së shkollave. Ministrja e Arsimit tha se, megjithëse ka një