999 rezultate për

situatĂ

Përkeqësohet situata tek Infektivi, si u zgjerua harta e infeksionit në vend Dy viktima dhe 68 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Situata në spitalin
Humbin jetën nga COVID-19 dy pacientë te Infektivi Dy pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit te spitali Infektiv. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se dy viktim
HOROSKOPI/ Marrëdhënia juaj ka kohe qe është delikate, sot situata do behet me problematike Dashi Xhelozia dhe posesiviteti ka rrezik t’iu prishe pune gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Here pas here
Mjeku flet për rritjen e numrit të infeksioneve: Spitali COVID-3 duhet të ishte hapur Doktori Arjan Mezini i ftuar në studion e emisionit “Kjo javë” nga gazetarja Nisida Tufa në “News 24” deklaroi se situat
Përkeqësohet situata në SHBA, shtim rekord i rasteve të reja me koronavirus Për herë të parë që nga arritja e koronavirusit në Shtetet e Bashkuara, numri i rasteve brenda një dite në vend ka kalua
Dy të intubuar në gjendje të rëndë, si është situata te Infektivi Ditën e sotme 82 rezultuan pozitivë me COVID-19 në vend ndërsa tre paceintë humbën jetën. Por si qëndron raporti në i
HOROSKOPI/ Kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja, situata sentimentale mbetet kaotike Dashi Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo është koha e duhur për të nisur projekte të reja.
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.
Mbi 100 pacientë në Klinikën Infektive, si paraqitet situata e të infektarve në Kosovë Drejtoresha e Klinikës Infektive, Lindita Ajazaj-Berisha, tha se në këtë klinikë janë 110 persona, prej tyre gjashtë jan
Situata në Kosovë pas kthimit nga Brukseli, kryeministri paralajmëron konferencë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti do të mbajë sot konferencë për media në ora 11:00, në objektin e Qeverisë, raporto
Situata po rëndohet, Manastirliu tregon skenaret Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka pranuar se Shefqet Ndroqi mund të rikthehet sërish në shërbim të infektu
Bilanci: Shkon në 42 numri i viktimave, si paraqitet situata e COVID 19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga koronav
Si paraqitet situata në Itali? Dalin të dhënat e fundit Autoritetet përkatëse në shtetin fqinj, bënë me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 18 persona. Sipas të dh
Situata në të cilat do luteshit të mos gjendeshit (FOTO LAJM) Ju merrni laptopin tuaj për një klasë dhe më pas në shkollë e kuptoni që nuk është fare kompjuteri juaj ... Ose, po ushq
Pesë pacientë në gjendje të rëndë, si paraqitet situata në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të QKUK-së, po trajtohen 79 pacientë. Prej tyre 65 raste janë me COVID-19. Sipas raportit 5 pre
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Shtohet numri i pacientëve që fituan betejën, por si paraqitet situata tek Infektivi Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 50 raste pozitive me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 13
Rastet janë trefishuar, Manastirliu ngul këmbë: Situata në kontroll, QSUT nuk është vatër! Ndonëse Shqipëria po shënon ditë pas dite rritje të numrit të të infektuarve me virusin Covid-19, Ministrja e Shëndetësi
Përkeqësohet situata tek Infektivi, si paraqtet gjendja e pacientëve Ditën e sotme, ministria e Shëndetësisë konfirmoi 82 raste të reja me koronavirus. Sipas ministrisë, aktualisht në sp