999 rezultate për

site

Melisa nuk ka komplekse e pyet për gjithçka Fatjonin: Si je në s*ks! (FOTO LAJM) “Një vazhdim i takimit të parë”. Kështu mund të përkufizohet takimi i dytë mes Melisës dhe Fatjonit në "Përputhen", n
"Porositësi i 137 kg kokainë", Gentian Malindi merret i pandehur nga SPAK Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka marrë zyrtarisht si të pandehur Gentian Malin
Si do të zhvillohet mësimi nga 1 dhjetori, ç'ndodh me maturantët dhe universitetet Ministrja e Arsimit Evis Kushit ka sqaruar sot me anë të një deklarate se si do të vijojë mësimi pas 1 dhjetorit. Ash
Javën tjetër nis dëbora, qytetet që do zbardhen Temperaturat mesatare janë ulur me disa gradë gjatë kësaj jave në vend, ndërsa në vijim pritet që të fillojnë reshjet e
Koronavirusi i merr jetën pedagoges së njohur në Universitetin e Tiranës Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale Kozeta Noti, ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid 19. Lajmi i
HOROSKOPI/ Shqyrtoni me kujdes mundësitë e reja, priten surpriza Dashi Hëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin ve
Si do të vazhdojë mësimi për universitetet, komisioni merr vendimin Komiteti Teknik i Eskpertëve ka vendosur që Universitetet duhet të vazhdojnë mësimin online. Sipas zv/ministres së Shënd
Studimi i ri italian: Covid-19 mund të mos ketë nisur në Kinë, por në Itali Një studim italian që mbështet teorinë se koronavirusi i ri po qarkullonte jashtë Kinës më herët sesa mendohej, ka ngjal
Studimi i fundit: Të luash videolojëra është mirë për shëndetin mendor Të luash videolojëra mund të jetë mirë për shëndetin tënd mendor. Në këtë përfundim ka dalë një studim i universiteti
HOROSKOPI/ Koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni t
Epidemiologu këshillon qytetarët: Do të jetë një dimër i vështirë! I ftuar në emisionin Open, mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti komentoi të dhënat e publikuara e efikasitetit të dy vaksin
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa gabime mund të gjeni në këtë foto? (FOTO LAJM) Ashtu si çdo muskul në trup edhe truri duhet të stërvitet dhe të mbahet në gjendje të mirë. Dhe sigurisht, një nga m
COVID-19 i merr jetën pedagoges në Universitetin e Tiranës COVID-19 vazhdon të marrë jetë në Shqipëri dhe në të gjithë botën. Ditën e sotme, Irena Bogdani, pedagoge në Universi
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Gjeni çfarë ka që nuk shkon në foto? Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
U bë police pa lejen e prindërve: E reja sulmohet nga talebanët, por kush ishte porositësi Hatera 33-vjeçe u punësua në polici kundër dëshirës së prindërve. Kështu, teksa ishte duke u kthyer nga puna, disa sulmu
Ministrja e Arsimit në Përballë: Universitetet dhe konviktet vatra infeksioni! Ministrja e arsimit Evis Kushi thotë se vendimi i beftë për nisjen e vitit akademik online ishte i nevojshëm pasi komite
Studimi befasues nga Universiteti i Oksfordit: Si ndikon COVID-19 te shëndeti mendor Ndërkohë që pandemia u bë shumë muaj që është mes nesh dhe nuk dihet ende sa do zgjasë, deri sa një vaksinë e sigurt të
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa topa shihni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Porosi nga Turqia? Tatimet dhe policia shantazh kolegjeve turke dhe universitetit "Epoka" Për muaj me radhë, kolegjet turke, bashkë me universitetin “Epoka” janë vënë nën shënjestrën e organeve tatimore, polici
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa katrorë shihni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm