999 rezultate për

sistemi

Seria A po planifikon të rifillojë pa sistemin VAR Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndë
Ish-ministri i Shëndetësisë: Pacienti i fundit nuk vdiq nga ndonjë predhë apo aviacion armik Për ish-ministrin e Shëndetësisë, Tritan Shehun situata në të cilën ndodhet vendi nuk është ajo e një lufte por e përbal
Lajm i mirë nga Kina: U miratua në SHBA, jep 100 përqind efekt trajnimi për COVID-19 Një lajm shumë i mirë vjen nga Kina. Sipas mediave vendase, 5 pacientët në gjendje kritike të trajtuar me trajnimin e mi
Si e lufton sistemi imunitar virusin? Shkencëtarët australianë thonë se kanë arritur të detajojnë mënyrën sesi e lufton sistemi imunitar I njeriut koronavirus
"Ju bëjnë më keq", ministri francez: Mos i merrni këto ilaçe për koronavirusin! Ministri i Shëndetësisë në Francë, Olivier Veran paralajmëroi qytetarët të mos përdorin ilaçe inflamatore si ibuprofen a
KORONAVIRUSI/ Rama: Mund të ndalohet transporti urban në Tiranë e Durrës! Kryeministri Rama ka dalw swrish nw deklaratw pwr mediat ku po flet pwr masat e marra nga qeveria pwr tw parandaluar pwr
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Basha propozon planin me shtatë pika për sistemin zgjedhor Kryedemokrati Lulzim Basha ka parashtruar sot disa propozime për platformën e reformimit të sistemit zgjedhor. Gjatë një
Mjeku: 8 arsye se përse Shqipëria nuk është prekur nga koronavirusi Mjeku i njohur infeksionit, Tritan Kalo, rendit tetë arsye se pse Shqipëria nuk është prekur nga koronavirusi. Ai fle
I shqetësuar për Kushtetutën? Hajdari i përgjigjet Metës: E sfidoj për listat e hapura Deputetja Hajdari ka komentuar tubimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për mbrojtjen e Kushtetutës. Ndër të t
Milani ofertë "tunduese" për Rangnick Prej kohësh Milani ka shprehur interes për trajnerin aktual të Leipzig, Ralf Rangnick. Gazzetta dello Sport raporton
Rama njofton amnisti për pasuritë jashtë sistemit: Paratë të gjitha nëpër bankat këtu, edhe emigrantët Kryeministri Rama njoftoi gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partisë Socialiste se qeveria do të aplikojë një amnisti pë
Ka si qëllim të bëhet zv. Kryeministër, Menduh Thaçi: Pas zgjedhjeve të ndryshoj sistemin Mbrëmjen e sotme të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” janë të ftuar Arjan Çuri dhe Menduh Thaçi, që kanë folur mbi zgjedh
A do të japë dorëheqjen? Meta flet ashpër e përmend "grushtin e shtetit" Ditëne sotme Meta ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme ku ndër të tjera, nxorri disa prova të reja për Dvorani
Gasperini shpërthen ndaj sistemit VAR: Ka dështuar totalisht këtu VAR kryesisht në Angli dhe Itali deri tani nuk ka funksionuar mirë. Madje, ka shtuar edhe më shumë polemikat për përdori
Italia teston përdorimin ndryshe të sistemit VAR Federata Italiane e Futbollit ka shprehur gatishmërinë për të eksperimentuar mënyrën e re të përdorimit të VAR-it, që ka
Napoli shpërthen ndaj sistemit VAR pas humbjes ndaj Lecces Nuk ndalen polemikat ndaj arbitrave te Napoli, që humbi ndaj Leçe. Mario Rui, mbrojtësi i krahut te axurrët, për "Sk
Hiqni dorë nga ilaçet e shtrenjta, për të forcuar sistemin imunitar ju duhet thjesht të hani këtë ushqim A vuani nga alergjitë e stinës? Ju kullojnë hundët, ju kruhen sytë dhe keni teshtima? Edhe pse alergjitë ju bëjnë të ndi
Jose Mourinho del hapur kundër sistemit VAR Vrapimi i tij drejt arbitrit të katërt në ndeshjen ndaj Manchester City-t u bë virale. Disa ditë më pas portugezi fle
Ruçi pajis deputetët me tableta, 8.4 mln për sistemin e votimit Përveç pagava të larta dhe benefiteve që ofron statusi i deputetit, këta të fundit kanë edhe të gjitha lehtësisë për të