999 rezultate për

sistem

Aleati i PD "sulmon" Bashën: Ka mbyllur marrëveshjen me PS-në, nuk e ndryshon sistemin Aleati i PD-së, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka në një intervistë për Repolitix ka dalë hapur kundër krye
Defekt në pikat kufitare, Policia e Shtetit sqaron çfarë ndodhi Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me defektin në sistemi TIMS dhe nuk funksionon duke sqaruar se ndodhi si pasojë e en
Ralf Gjoni nxjerr emrat: Jam i zhgënjyer nga Meta, po fshihet pas fustanit të Bashës Deputeti Ralf Gjoni ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax News ku foli në lidhje me R
Zidane ka ndryshuar idetë e Ancelottit për futbollin Carlo Ancelotti ka treguar në një bisedë për Sky Sports se si Zinedine Zidane ka ndërruar filozofinë e tij për futbollin
Hajdari nuk mban më: Erdha për të ndryshuar sistemin, këta i shkelin syrin njëri-tjetrit (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e Këshillit Politik mbi diskutimet për Reformën Zgjedhore.
Ngadalë drejt normalitetit, kur nis hapja graduale e sistemit shëndetësor Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, gjatë një vizite në Spitalin e Kirurgjisë në Qendrën
Hajdari pas mbledhjes së Këshillit Politik: Jemi në këtë derexhe si pasojë e sistemit Pas mbledhjes online të Këshillit Politik, Rudina Hajdari i ka bërë thirrje palëve që sistemi në të cilin jemi duhet të
Manastirliu sqaron hapjen e sistemit shëndetësor: Kur do të zgjerohet fasha e orarit në poliklinika Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu u shpreh sot se hapja e sistemit shëndetësor do të jet
RIATDHESIMI/ Balluku shpjegon sistemin e ri nga 4 maji (VIDEO) Ministrja e Transaporteve, Belinda balluku shpjegon sistemin e ri që do të përdoret për riatdhesimet nga data 4 maj dhe
Kokëdhima thirrje publike Ramës: Çliro sistemin shëndetësor, njerëzit po vdesin! Kryetari i partisë "Zgjidhja", Koço Kokëdhima kërkon publikisht nga kryeministri Rama që të çlirojë sitemin shëndetësor,
Digjet e gjallë brenda banesës e moshuara Një grua 80 vjeçare me iniciale B.D. është djegur brenda banesës së saj, si pasojë e një zjarri që përfshiu ndërtesën në
Seria A po planifikon të rifillojë pa sistemin VAR Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndë
Ish-ministri i Shëndetësisë: Pacienti i fundit nuk vdiq nga ndonjë predhë apo aviacion armik Për ish-ministrin e Shëndetësisë, Tritan Shehun situata në të cilën ndodhet vendi nuk është ajo e një lufte por e përbal
Lajm i mirë nga Kina: U miratua në SHBA, jep 100 përqind efekt trajnimi për COVID-19 Një lajm shumë i mirë vjen nga Kina. Sipas mediave vendase, 5 pacientët në gjendje kritike të trajtuar me trajnimin e mi
Studimi tronditës: Dy metra distancë duket se nuk mjaftojnë për koronavirusin Një studim i ri i realizuar nga Instituti prestigjoz i Teknologjisë në Massachusetts, MIT, doli në përfundimin se stërka
2 metra nuk mjaftojnë, a po qëndrojmë sa duhet larg njëri-tjetrit? Një studim i ri nga Massachusetts Institute of Technology (MIT) doli në përfundimin se distanca prej dy metrash që po mb
Si e lufton sistemi imunitar virusin? Shkencëtarët australianë thonë se kanë arritur të detajojnë mënyrën sesi e lufton sistemi imunitar I njeriut koronavirus
Serie A e ka gati planin, këto janë datat Klubet e Series A e kanë në plan rifillimin e kampionatit. Data 3 maj është koha kur skuadrat italiane janë afër ta gjej
"Ju bëjnë më keq", ministri francez: Mos i merrni këto ilaçe për koronavirusin! Ministri i Shëndetësisë në Francë, Olivier Veran paralajmëroi qytetarët të mos përdorin ilaçe inflamatore si ibuprofen a
KORONAVIRUSI/ Rama: Mund të ndalohet transporti urban në Tiranë e Durrës! Kryeministri Rama ka dalw swrish nw deklaratw pwr mediat ku po flet pwr masat e marra nga qeveria pwr tw parandaluar pwr