999 rezultate për

siro

Zhbllokohet sfida në San Siro, befasohet Milani (VIDEO) Edhe pse po luantE mirë Milani është zënë në befasi nga Parma në fund të pjesës së parë teksa miqtë kanë shënuar me Jasm
Lumë golash në "San Siro", Milan dhe Juve dhurojnë spektakël (VIDEO) Milani dhe Juventusi kanë dhuruar spektakël në San Siro si rrallë herë, shkruan Albeu.com. Kuqezinjtë kanë bërë mbrek
Interi në avantazh, shënon Lukaku (VIDEO) Interi ka zhbllokuar shifrat ndaj Bolognas. Në ndeshjen që po luhet në San Siro Lukaku realizoi lehtësisht brenda zo
Ka gol në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi ndaj Romës. Është Rebic që kaloi kuqezinjtë ne avantazh duke realizuar brenda zonës pas nj
Ka gol në San Siro, befasohet Interi (VIDEO) Interi e ka nisur keq sfidën ndaj Sanssuolos. Miqtë kanë shënuar në minutën e 10 Caputo pas një kundërsulmi. /albeu.c
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Cavani e ndan mendjen, zgjedh mes Interit dhe Atletico Madridit Edinson Cavani ka futur në luftë Interin dhe Atletico Madridin. Sulmuesi i PSG-së do të largohet falas në fund të sezoni
Conte i mbyll "derën" Perisic, nuk ka rikthim në San Siro Antonio Conte po refuzon që Ivan Perisic të rikthehet te Interi në fund të këtij edicioni. Trajneri italian nuk mbësh
Tifozët e Milanit në festë, Silva i hapur për te kthyer te "kuqezinjtë" Mbrojtësi dhe kapiteni i PSG-se, Thiago Silva është i hapur për tu rikthyer te Milani. Mbrojtësi brazilian, Silva, i
Milan - Genoa, formacionet zyrtare: "Kuqezinjtë" me Begovic në portë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Genoa. Milan luan në shtëpinë e saj, në kuadër të xhiros së 2
I pafat, tifozi udhëtoi 13.000 km për të parë Milanin, por ndeshja u shty Tifozi i Milanit ka udhëtuar më shumë se 13 mijë kilometra për të parë skuadrën e zemrës, por gjithçka dështoi pas vendi
E ardhmja e Ibrahimovic? Milani vendos për sulmuesin Milani ka marrë vendim për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic. ‘Tuttosport’ raporton se skuadra e Milan do ta vazhdojë k
Inter-Ludogorets, ja sa persona do të lejohen në "San Siro" Vetëm 4 kameramanë do të lejohen të hyjnë në “San Siro” për ndeshjen mes Interit dhe Ludogoretist, teksa gaetarët nuk do
Inter - Ludogorets do të luhet me një "San Siro" të boshatisur Sfida e kthimit e raundit të 1/8-ave mes Inter dhe bullgarëve të Ludogorets do të luhet të enjten e ardhshme në San Siro
Shtyhet Inter-Ludogorets? UEFA do të vendosë ditën e nesërme nëse do të zhvillohet ndeshja e së enjtes për Ligën e Europës midis Interit dhe Ludog
Super Milan, ja del përballë Torinos në "San Siro" (VIDEO) Milani ka lënë pas humbjen ndaj Interit dhe është rikthyer te fitorja në Serinë A. Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-0 Tori
Interi dehet nga suksesi në derbi, zikaltërit thyen në San Siro nga Napoli (VIDEO) Interi duket sikur u deh nga suksesi në derbi ndaj Milanit. Zikaltërit janë befasuar në shtëpi nga Napoli në gjysmëfinal
Berlusconi kundër prishjes së "San Siros": Është "La Scala" e futbollit Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi i cili me "kuqezinjtë" ka përjetuar emocione të mëdha në stadiumin mitik, "S
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
Spektakël në "San Siro", Interi fiton derbin me përmbysje dhe merr kreun (VIDEO) Një Inter me dy fytyra. Zikaltërit kanë bërë mrekullinë në San Siro duke mposhtur 3-2 me përmbysje Milanin, shkruan Albe