E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

siriani

Plagoset siriani në Durrës, Policia sqaron ngjarjen Një sirian me inicialet A.A., i cili është në kujdesin e mjekëve dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën i ndodhur në kush
I mori djalin 3-vjeçar, siriani: Do ta paguash ti dhe të gjitha ku*vat shqiptare! Në 16 Shtator emisioni “Stop” transmetoi rastin e qytetares Xhilda Leka. Ajo tregoi se ish-partneri i saj sirian i ka rr
I ngacmoi të dashurën, shqiptari vret sirianin me dy grushtime Një shqiptar 22-vjeçar do të duhet të vuajë dënim me burg për tre vite e gjysmë pasi e ka goditur sirianin me dy grushte
Siriani kafshë bëhet tmerr për shqiptaren, si e përdhunoi para foshnjës Para Gjykatës rajonale të Solothurnit është paraqitur një shtetas sirian, pasi dyshohet se nga fundi i vitit 2016 e ka d
5 vite burg për shqiptarin që dhunoi për vdekje sirianin në Gjermani Gjykata gjermane ka kërkuar 5 vite burg për shqiptarin i cili dhunoi për vdekje 6 muaj më parë një shtetas sirian. N
Nusja e braktisi për sirianin që njohu në kamp, bashkëshorti ka një lutje LIVE Një histori e dhimbshme është trajtuar sot në emisionin “Me zemër të hapur”. Gjithçka nisi kur kryefamiljari i famil
Siriani më doktoraturë planifikon sulm terrorist në Gjermani Policia gjermane njoftoi sot se po e hetojnë rastin e arrestimit të një siriani, student i doktoraturës, i dyshuar për p
Arrestohet siriani në Berlin, po planifikonte sulm terrorist Është arrestuar ditën e sotme në Berlin një sirian i cili dyshohej se merrte udhëzime nga i ashtuquajturi “Shteti Islami
Vetëvritet siriani që planifikonte sulme në Gjermani Një refugjat sirian, i dyshuar për planifikim të sulmeve terroriste në aeroportin e Berlinit, është vetëvrarë në qelinë
Njihuni me sirianin që do të hajë 25 akrepa për 20 sekonada (VIDEO) Një refugjat sirian dëshiron që të vendosë një rekord të ri botëror për ngrënien e akrepave pasi ka 3 vjet që ushtron ho
Siriania sjell në jetë një fëmijë në kampin e refugjatëve Në kampin e Idomenit, në kufirin mes Greqisë dhe Maqedonisë, një siriane 24-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë. Gjat
Mish siriani për shitje (VIDEO +18) Videoja e mesiperme tregon një burrë teksa mban në duar mbetjet e një njeriu të vrarë gjatë një bombardimi rus në Siri.
Pranga sirianit për falsifikim të dokumentave Policia Kufitare ka arrestuar një shtetas sirian për “Falsifikim të letërnjoftimeve, pasaportave ose vizave". Mbrëmjen e
Historia prekëse e sirianit: Si e lanë pa ujë në Greqi dhe ndihma e çmuar nga polici shqiptar Historia e një emigranti sirian të quajtuar Abdullah ku përmend vuajtjet nga policia greke dhe ndihmën e gjetur në famil
Kapet në Serbi siriani i fshehur nën dyshemenë e makinës (FOTO LAJM) Një shtetas sirian ka dashur të ikë nga Siria, shtet që ndodhet në një luftë të përgjakshme dhe është fshehur nën dyshem