999 rezultate për

sirene

"Shpirt sirene", e lagur dhe transparente Luana nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ
Olta Gixhari një sirenë deti, tregon linjat perfekte nën yje (FOTO & VIDEO) Olta Gixhari është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Aktorja herë pas here tërheq vëmendjen e ndjek
Një sirenë si Emily Ratajkowski (FOTO LAJM) Ajo festoi ditëlindjen e saj të 28 javën e kaluar, në një ndejë të ‘çmendur’ të organizuar në Neë York City. Ditëve t
Nevina Stylla në lidhje yllin e Kombëtares? (FOTO LAJM) Prezantuesja kur është pyetur për çështjet e zemrës, është mjaftuar vetëm duke pranuar që është në një lidhje. Por th
Ish-bashkëshortja e Xhemailit "rrit" temperaturat në Sardenja (FOTO LAJM) E mrekullueshmja Erjona Sulejmani po çmend fansat e saj me pozën e saj seksi. Bikini me ngjyrë të bardhë, trup për t’
"Mos e provoni", tenistja shndërrohet në sirenë (VIDEO) Ylli tenisit Eugenie Bouchard ndodhet ende me pushime në ishullin privat të Sir Richard Branson. Ajo duket se po kal
Vërtetohet legjenda! Nëna lind një "sirenë" të vërtetë (FOTO LAJM) Mjekët indianë kanë mbetur të shokuar nga lindja e një fëmijë "sirenë", i cili fatkeqësisht jetoi vetëm katër orë. Fë
Trendet e çuditshme të 2017, modeli sirenë në make-up (FOTO LAJM) Biem të gjithë në një mendje që viti 2017 është viti i trendeve të çuditshme, e pa dyshim kjo reflektohet edhe në make-u
McLaren i ri, një sirenë në asfalt (FOTO LAJM) McLaren ka filluar të punojë në vetën e saj të re hibride, të quajtur me emër të koduar BP23. Kjo makinë pritet të je
Luana Vjollca si një sirenë në foton e fundit (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më seksi dhe më të diskutuara përsa i përket trupit shumë në formë edhe
32-vjeçarja që jeton si një sirenë (FOTO LAJM) 32 vjeçarja Caitlin është pjesë e një komuniteti “sekret” njerëzish që e cilësojnë veten gjysmë-njeri e gjysmë-peshk.
A janë këto mbetjet e një sirene të vdekur? (VIDEO) Një burrë në plazhin Norfolk pretendon se ka gjetur në breg të detit trupin e pajetë të një sirene. Paul Jones publik
E pabesueshme, lind foshnja me trup sirene (FOTO LAJM) Ekipi i mjekëve në një spital në Uttar Pradesh, në pjesën veriore të Indisë, jan ë tyronditur kur në duart e tyre kanë m
Sirenë deti në brigjet e Italisë (FOTO) Ngjan e pabesueshme, por një sirenë deti është gjetur nga grupi i studiuesit siçilian Antonio Scopro, në ujërat rreth is
Kjo vajzë jeton si sirenë (FOTO LAJM) Një 25 vjeçare ka vendosur që të realizoj ëndrrën e saj më të madhe, që të jetojë si sirenë. Ajo quhet Redhead Melanie d
LSI: Qeveria të jetë transparente me raportin e FMN, sirenë alarmi rreziku financiar Përmes një deklarate për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, i ka kërkuar qeverisë të lexojë me vëmend
Sirenë e vdekur në plazhet australiane (VIDEO) Shpesh kemi dëgjuar që të flitet për sirenat në mitologji, por në një video që qarkullon në youtube qarkullon një video
Federica Giraldi, një "sirenë" për Juven (FOTO LAJM) Federica Giraldi është më në formë se kurrë, veçanërisht me uniformën që ka veshur në pushimet e saj në Formentera. Buku
Çfarë është kjo krijesë e pazakontë? (VIDEO) Pamjet e kësaj video do të lëkundin mendimin tuaj në lidhje me ekzistencën e sirenave. Nga pamjet ne shikojmë një gr
Eva Longoria, një sirenë e vërtetë (FOTO LAJM) Aktorja Eva Longoria e cila është e njohur tashmë për linjat e saj perfekte, ka tërhequr pas paparacët teksa e kanë foto