999 rezultate për

sinsinati

Asnjë humbje këtë sezon, Djokovic fiton turneun Masters të Sinsinatit Novak Djokovic fitoi turneun Masters të Sinsinati. Tenisti serb fitoi 2-1 (1-6, 6-3, 6-4) në finale ndaj kanadezit Mi
Rozher Federer dhe Serena Uilliams triumfojnë në turneun e Sinsinatit Asnjë suprizë në turneun e Sinsinatit me Rozher Federer dhe Serena Uilliams që triumfojnë në kompeticionin prestigjoz.