999 rezultate për

sinoptikania

Dëborë gjatë fundjavës në Tiranë?! Përgjigjet sinoptikania Duke filluar nga dita e sotme, vendi është përfshirë nga moti i vranët dhe rritja e temperaturave e cila është ndierë kr
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng
Sinoptikania zbulon si do të jetë moti fundjavën e fundit të Gushtit: Priten rrebeshe shiu Sinoptikania Adiola Bami ka folur për temperaturat e ditës së sotme, duke thënë se rebeshet do të ndikojnë duke larguar
Flet sinoptikania: Tetori dhe nëntori vijnë me surpriza, si pritet të jetë moti Pas tërmetit të fuqishëm të së shtunës, vendi pësoi një tjetër goditje atë të përmbytjeve. Reshje të dendura shiu, stuhi
Borë në Tiranë? Ulen ndjeshëm temperaturat Në një lidhje telefonike sinoptikania Adiola Bani ka thënë se ditën e nesërme pjesa më e madhe e territorit do të përfs
Lajm i keq! Ja çfarë moti na pret këtë javë Pas dy ditëve me kohë të mirë e temperatura të larta, koha do të pasohet nga një mot i paqëndrueshëm dhe me reshje.
Sinoptikania: Ja kur do të ketë rritje të temperaturave në vend “Territori shqiptar do ta ndjejë rritjen e temperaturave mesditën e së mërkurës”, kështu ka deklaruar sinoptikania e met