999 rezultate për

single

Beqare prej kohësh, Alesia Bami tregon kushtet për të qënë i dashuri i saj (FOTO LAJM) Alesia Bami është single për një kohë të gjatë dhe nëse plotësoni karakteristikat e saj, mund të jeni i dashuri. Mod
Pse të gjithë po mendojnë se Mozzik po ngacmon Kiara Titon? (FOTO LAJM) Mozzik dhe Kiara Tito po përmenden se fundmi bashkë në median rozë, por pse? Tashmë rrjete sociale kanë marrë aq vëmë
Single apo në lidhje? Enca jep këtë përgjigje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, njihet për këngët e shumta që ka sjellë për publikun. Ajo gjithashtu është
6 filmat që do të ju bëjnë të lumtur nëse jeni single për Shën Valentin Shën Valentini po afron dhe shumica po përgatisin dhurata për të dashurit e tyre. Por ka dhe të tjerë të cilët janë v
Single për Shën Valentin? Këto 6 filma do t'ju bëjnë të lumtur Shën Valentini po afron dhe shumica po përgatisin dhurata për të dashurit e tyre. Por ka dhe të tjerë të cilët janë vetë
Më në fund e gjeti, Iva Tiço nuk është më beqare (VIDEO) Gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer për herë të parë se nuk është më ‘single’. Ndërsa ishte e ftuar në emisionin Wake Up, ka t
Si do t'ju gjejë Shën Valentini 2020, sipas shenjës së horoskopit Single apo çift s'ka rëndësi, Shën Valentini sjell gjithçka për të gjithë. Se çfarë, jua thotë horoskopi. Dashi Në
"E kam postu burrin 100 herë", Eliona "revoltohet" me ndjekësit kur e pyesin nëse është single (FOTO LAJM) Jeta private e Eliona Pitarkës ka patur gjithmonë interes për mediat rozë. Më në fund aktorja pranoi se është në një
Njëri hidh e tjetri prit, Jonida reagon pas deklaratës së Romeos se është single (FOTO LAJM) "Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më", ishtë deklarata e parë e Romeos pas ndarjes nga Jonida i cili pranoi se pava
Mësojeni njëherë e mirë, Enca e thotë publikisht a është në një lidhje apo jo (VIDEO) Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar këtë të mërkurë në emisionin ‘Soiree’ me Jonida Shehun për të treguar disa nga prapaskenat
Divorcohet Manuel Neuer, mbetet "single" pas tre viteve martesë Në verën e vitit 2017, Manuel Neuer (33) dhe Nina Neuer (26) e kurorëzuan dashurinë e tyre duke u martuar. Ndërsa "Bi
U përfol për një lidhje me Florin, Fifi e zbulon njëherë e mirë Fifi dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi janë përfolur shumë se janë në një lidhje dashurie. Deri më tani dyshja
Pse shkenca thotë se beqarët jetojnë më mirë Të qenët single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor. Në fakt, kërkime të ndryshme k
"E kam parë në hotel", pasi deklaroi se është single Encës i dalin të "palarat" (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia përsa i përket jetës private është përpjekur gjithmonë ta mbajë larg mediave dhe syrit të publiku
Tha se ishte single, aktorja e njohur fotografohet në plazhë krah 49 vjeçarit (FOTO LAJM) Aktorja Jennifer Aniston e ka nisur vitin 2020 në Meksikë, ku po shijon pushimet në njërin prej plazheve të vendit. A
Pra, Shpati qenka ndarë në prag fejese dhe tani është single! (VIDEO) Pak kohë më parë në një intervistë për emisionin “Mirage”, Shpat Kasapi njoftoi se ishte në një lidhje. Ai u shpreh s
"Jam e dashuruar kokë e këmbë", Fifi e pranon se zemra e saj është plot Duket se Fifi është e dashuruar. ajo vetë e ka pranuar këtë gjë hapur në Shiko Kush Luan, ndërkohë që ka thënë se ëhs
EKSKLUZIVE/ Erjona Sulejmani tregon lojtarin e preferuar dhe si u bë tifoze e Interit: Jam single, ja nga frymëzohem (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani, e cila tashmë ka karrierë ndërkombëtare në një intervistë ekskluzive për A
Upss! Partneri i dërgon lule Anxhela Peristerit në mes të emisionit Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shum
Super single për dy vite, Selena Gomez po kërkon të gjejë një tjetër dashuri! (FOTO LAJM) Selena Gomez nuk e përjetoi aspak mirë ndarjen nga ish-i i saj, Justin Bieber dhe martesën e tij me modelen Hailey Baldw