999 rezultate për

singapor

Koronavirusi, 300 punonjës evakuohen nga banka më e madhe e Singaporit Rreth 300 punonjës janë evakuuar nga banka më e madhe e Singaporit, DBS, pasi një person u sëmurë me koronavirusin e ri.
Hapja e llogarive në Zvicër, Kryemadhi: Të hapen dhe në Singapor e Mauricio Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka komentuar vendimin e Senatit të Zvicrës për hapjen e bankave në vendin e tyre.
Aeroporti i veçantë në Singapor, rrëshqisni deri në terminalin tuaj Për shumë njërëz janë të mundimshme procedurat e aeroportit. Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të v
Parku përrallor në Singapor (FOTO LAJM) Parku Gardens Bay the Bay në Singapor është ndër më të rrallët në të gjithë globin dhe turistët e ndiejnë veten si në pë
Zbulohet ku i kishte fshehur Millosheviçi 14 milion dollar Ish-kryeprokurorja e Tribunalit të Hagës, Karla del Ponte, i ka zbuluar milionat e ish-kasapit të Ballkanit, Sllobodan M
Bëri veprimin e ndaluar, Albanin e gjen belaja në Singapor (FOTO LAJM) Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram, këngëtari Alban Ramosaj ka ndarë me ndjekësit eksperiencën e tij të veçantë
F1, Hamilton fiton në Singapor Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Singaporit dhe e çon në +40 pikë avantazhin e tij ndaj Sebastian Vettel në kla
Hoteli luksoz që priti Kim Jong-Un në Singapor (FOTO) Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jung-Un, qëndroi në hotelin St.Regis, Singapor, një nga më luksozët në qytet. (C
Të gjithë sytë në Singaporin e blinduar, ky është hoteli historik (VIDEO) Kolona prej më shumë se 20 motoçikleta dhe 20 vetura të policisë dhe ato diplomatike, kanë përcjellë limuzinën e liderit
Trump fik qirinjtë në Singapor, sa vjeç mbushi (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump gjendet tashmë në Singapor ku do të mbahet samiti me liderin e Koresë së Veriut, Kim Jo
Pse Trump dhe Kim Jong janë të sigurt në Singapor, detaje që duhet t'i dini Nuk është rastësi që Singapori u zgjodh si vendi ku do të organizohet samiti historik midis presidentit të Shteteve të B
Donald Trump ka mbërritur në Singapor Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka mbërritur në shtetin e Singaporit, disa orë më vonë pas diktatorit kor
Pse samiti i Singaporit është emëruar si historik Pas shumë spekulimeve dhe debateve, takimi në mes Presidentit Trump dhe Liderit Koreano-Verior do të mbahet ashtu siç is
Trump: Samiti në Singapor, shansi i vetëm për Korenë e Veriut Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump thotë se samiti i tij me liderin koreano-verior Kim Jong Un, është sha
Singapori mban frymën para Samitit, gjithçka rrotullohet rreth Trump dhe Kim Mijëra gazetarë pritet të shkojnë në qytetin-shtet të Singaporit gjatë javës së ardhshme, ndërkohë që përgatitjet vazhdo
Peniani refuzon të paguajë hotelin ku do të takohet Trump me Kim Jong-un Takim midis dy liderëve botërore Donald Trump dhe Kim Jong-un do të ndodhë më 12 qershor në një resort bregdetar të Sing
Takimi Trump – Kim Jong-un, Peniani refuzon të paguajë hotelin Donald Trump pranoi që të takohet me Kim Jong-un dhe gjasat janë që shtrëngimi i duarve të ndodhë më 12 qershor në një r
Pritej takimi Trump-Kim Jong, por veprimi i Putinit i ka shtangur të gjithë Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov do të vizitojë Korenë e Veriut nesër ndërkohë që e gjithë bota ishte duke pri
Kim Jong Un shfaqet në Singapor, banorët në radhë për ta prekur Lideri koreanoverior Kim Jong-un me siguri është një prej personave më të njohur në botë, dhe pak kush mund të lavdërohe
Trump takon Kim Jong-un më 12 qershor në Singapor Presidenti i SHBA-së Donald Trump do të takohet me udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong Un, më 12 qershor në Singap