999 rezultate për

sinem

Vetëm për dhomën e të bijës, "Ezel" shpenzon shumën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë
Baba së shpejti, bashkëshortja e "Ezel" fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal po numërojnë ditët për të mbajtur në krah vajzën e tyre. Kobal
Sinemati: Nuk duhet të japim datë fikse për kampionatin, Dukës i dalin keq analizat po i mungoi ekrani Analisti i futbollit Gëzim Sinemati deklaroi se nuk duhet të fillojë sa më shpejt kampionati në Shqipëri. Sinemati N
"Ezeli" do të bëhet baba, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM) Aktori turk Kenan Imirzalioglu kapi majat e famës pas rolit të tij në serialin shumë të ndjekur dhe në vendin tonë ‘Ezel
Sinemati: FSHF i zbrazi stadiumet pa ardhur COVID-i, por qeveria duhet ta ndihmojë futbollin Opinionisti i njohur, Gëzim Sinemati, i cili shquhet për deklaratat kritike dhe të drejpërdrejta ka folur në një lidhje
Sinemati: Vetëm në Shqipëri ekipi që vjet luante për mbijetesë e quan veten pretendent për titull Gëzim Sinemati, opinionisti i njohur sportiv, mendon se klubet duhet të presin para se të vetëdeklarohen apo të pranojnë
Sinemati: Shqipëria është bërë mediokre, i paskemi rënë më qafë Panuccit Gëzim Sinemati, opinionisti i "Procesi Sportiv", mendon se para se të diskutohet për çështjen e himnit, duhet të shihet
Sinemati: Te Kombëtarja përdoren 3 gjuhë Gëzim Sinemati, i ftuar në “Procesin Sportiv”, komenton situatën tek Kombëtarja Shqiptarja, si dhe konferencën e sotme t
Osmani kapet me Sinematin: Kërko falje për ato që ke thënë Në emision Procesi Sportiv, futbollisti i Skënderbeut, Tefik Osmani, është përplasur edhe me gazetarin Gëzim Sinemati, t
"Nëse dalin përgjimet, nuk do shkonim as në Europian" Një akuzë tepër e fortë ka ardhur nga opinionisti dhe specialisti i futbollit shqiptar Gëzim Sinemati. Në studion e emis
Akuza e rëndë e Sinematit: Më treguan që Vllaznia e dorëzoi ndeshjen Opinonisti i njohur sportiv, Gëzim Sinemati ka lëshuar akuza të rënda për ndeshjen mes Vllaznisë dhe Skënderbeut. Në emi
Kenan-i drejt ndarjes? Çfarë po ndodh me aktorin turk? Vetëm 8 muaj pas kurorëzimit në martesë, aktori turk Kenan Imirzalioglu, mund të jetë duke menduar për ndarjen nga partn
Ezeli i jep fund beqarisë, ja kush ja ka “rrëmbyer” zemrën (FOTO LAJM) Aktori turk, Kenan Imirzalioglu, i njohur për rolin e tij të famshëm Ezel, më në fund ka vendosur të martohet. Jeta e
“Ezel” flet për gruan e jetës së tij Kenan Imirzalioglu i njohur si “Ezel”, më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, pasi këtë v