999 rezultate për

sinanin

Kohë pa i parë bashkë, Andrra poston foto me Sinanin Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
Andrra e dashuruar më shumë se kurrë me Sinanin (FOTO LAJM) Bukuroshja Andrra Destani ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ajo shfaqet duke u puthur me bashkëshortin e saj S
Andrra Destani uron Sinanin për përvjetorin e martesës (FOTO LAJM) U bënë dy vite që nga dita kur Sinan Hoxha i dha fund beqarisë, duke u martuar me bukuroshen Andrra Destani. Ata jan
Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM) Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale n
Andrra publikon momentet intime në shtrat me Sinanin (FOTO LAJM) Që kur shpallën fejeësem Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë një ndër çiftet më të përfolura në media. Duke ditur k
Andrra del për herë të parë në ekran me Sinanin: Ja si lindi dashuria... (FOTO&VIDEO) Sinan Hoxha së bashku me Andrrën, bashkëshorten e tij kanë qenë dy nga personazhet në emisionin e së shtunës mbrëma “Xin
Ermal Mamaqi tallet me Sinanin (FOTO) Humoristi i njohur, Ermal Mamaqi, është tallur me Sinan Hoxhën pas dasmës së tij. Tashmë një prej dasmave më të përfo
Ermali uron Sinanin: U trashëgofshit, jetë të lumtur (FOTO LAJM) Pas urimit që erdhi nga Soni Malaj për fejesën e Sinan Hoxhës, të tjera përcillen në rrjetet sociale nga kolegët e tij.
Soni uron Sinanin edhe përmes Instagramit (FOTO LAJM) Referuar fejesës së mikut të saj Sinan Hoxha për të cilën bëri bujë të madhe në mediat rozë, Soni Malaj ka zgjedhur Inst
Lidhja që theu rekordet në rrjetet sociale, tallet Bleona me Sinanin Pas shakasë së bërë nga Bleona Qereti në lidhje me Sinan Hoxhën, se kishte gjetur princin e kaltër, ka reaguar edhe ky i
Irritohet Bleona: Latë nam, Sinanin e kam shok Bleona e dëshiron famën dhe çdo ditë ajo vihet në qëndër të vëmëndjes për çdo gjë që ajo poston. Këngëtarja është kundër
Seldi: Pas rikthimit me Sinanin, kemi ftesa për koncerte çdo natë Një konflikt mes tyre që zgjati pothuaj një vit, dhe që tashmë duket se mosmarrëveshjet janë sheshuar. Sinan Hoxha dhe S
Seldi konfirmon “ndarjen” me Sinanin: Vuri kushte që s'mund ti plotësoja Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu, dyshja e këngëtarëve që u mediatizua dhe që vazhduan me duete që i shërbyen karrierës së t
Seldi rrit pazarin, 1 mijë franga për një koncert në Zvicër Djaloshi që zgjoi interesin e lexuesve nëpër media për orientimin e tij seksual, po vazhdon suksesin e tij si këngëtar,