999 rezultate për

sinani

Punime nëpër kabina, Tirana dy ditë pa drita Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton të gjithë abonentët që ditën e nesërme dhe pasnesër do të ketë n
Ndërron jetë dizenjatori Amir Sinani Ka ndërruar jetë papritmas në Zvicër disenjatori kosovar, Amir Sinani. Burime të afërta me familjen tregojnë për Inde
Ushtari gjerman tenton t’ia marrë armën komandantit Tahir Sinani, por ai nuk ia jep (VIDEO) Prit! Kadal, kadal’ – Komandant i UÇK-së Tahir Sinani përplaset me KFOR-in gjerman, të cilët duan t’ia marrin armën, në
Binjaket shqiptare lënë pa fjalë jurinë e "The Voice of Italy" (VIDEO) Dy binjake shqiptare suprizuan skenën e programit televiziv "The Voice of Italy" me këngën rap shqip "Shumë pis". Ina
Sinani flet pa doreza: Rrogën ia dorëzoj gruas Sinan Hoxha që kur u martua me Andrra Destanin, duket se ngjall shumë më shumë vëmendjen e mediave. I ftuar në "Piter
“U arratisa për një jetë më të mire”, Sinani tregon vështirësitë Mbrëmjen e sotme, i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan” ishte Sinan Hoxha, i cili në bisedë e sipër u pyet nga njëri prej
Andrra dhe Sinani prindër për herë të dytë? Andrra dhe Sinani janë prej kohësh prindër të një djali dhe një cift shumë i lumtur. Por mesa duket familja e tyre do
Besi nuk rri rehat, publikon foto të Sinanit kur këndonte dasmave (FOTO LAJM) Sfida e njohur në rrjete sociale “publiko një foto të 10 viteve më parë” vijon me personazhet e njohur të showbizit shqi
Kohë pa i parë bashkë, Andrra poston foto me Sinanin Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
Prindër për herë të dytë? Sinani dhe Andrra ndezin dyshimet Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbë
Arsim Sinani ka një pyetje për Bujar Osmanin Profesori universitar, Arsim Sinani përmes një status në rrjetin social Facebook, ka kritikuar politkat e BDI-së në lidh
A do t'a tradhtonte Sinani? Përgjigja e Andrra Destanit do t'ju habisë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, A
Sot në orën 18:00 varroset basketbollisti Gazmend Sinani Basketbollisti i njohur, Gazmend Sinani, do të varroset sot në orën 18:00 në varrezat e reja në Dragodan të Prishtinës.
Aksident i rëndë, humb jetën sportisti i mirënjohur shqiptar Në një aksident rrugor që ka ndodhur në Gjakovë, ku ka humbur jetën sportisti i mirënjohur i Kosovës, Gazmend Sinani.
Zyrtare: Talenti kosovar vazhdon me Milanin Futbollisti kosovar, Ismet Sinani, ka vazhduar kontratën me klubin e Milanit. Futbollisti kosovar ka rinovuar deri më
Si “tironca” të vjetër, Sinani bën postimin emocionues për djalin Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani kënge
Sinani e çon Andrrën në këtë vend mahnitës! (FOTO LAJM) Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani kënge
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM) Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo
Luks dhe shumë shije, kjo është shtëpia e Sinanit dhe Andrrës (FOTO LAJM) Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë krijuar familjen e tyre të re duke iu përkushtuar plotësisht djalit të tyre, Ansi.
Sinani: Ligji i gjuhës shqipe paraqet shtyllën kryesore të Marrëveshjes së Ohrit Arsim Sinani nga Qendra për Studime Ndërkombëtare dhe Hulumtime Ballkanike vlerëson se ligji që rregullon përdorimin zyr