999 rezultate për

sinan

Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
Këngëtari turk bën gjestin e madh për 4-vjeçaren që i shpëtoi tërmetit Ayda Gezgin është vogëlushja që u shpëtua nga rrënojat e tërmetit në Turqi pas 91 orësh. Video e shpëtimit të 4-vjeçares
Shumë xheloze? Andrra tregon publikisht pse zihet më shumë me Sinain (FOTO LAJM) Me anë të disa pyetjeve në llogarinë e saj, partnerja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani ka zgjedhur të ndajë disa
Sinan Idrizi hedh akuza: Pashë klube duke paguar arbitra dhe kundërshtarët Sinan Idrizi është rreshtuar prej kohësh kundër vendimit të Ligës Profesioniste për të bojkotuar futbollin për shkakun e
Ukraina mposht Spanjën, Gjermania bllokohet mes spektaklit nga Zvicra (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 5 sfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve, ku nuk mungoi spektakli dhe surprizat. Ukraina e
Sinan Hoxha dhe Andrra prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebushit (FOTO LAJM) Familja e bukur e këngëtarit Sinan Hoxha dhe partneres së tij, Andrra Destanit, do të shtohet shumë shpejt me një pjesët
Burrë me fat! Andrra i kushton fjalët e ndjera plot dashuri Sinan Hoxhës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra ka publikuar foto nga dita e dasmës, pesë vite më parë, kur ata
Sot 5 vjet më parë, Andrra kujton me këto foto romantike dasmën me Sinanin (FOTO LAJM) Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një nga çiftet më të pëlqyer të shoëbiz-it. Ditën e sotme ata festojnë 5-vjetori
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
EMRAT/ Kush janë punonjësit e zyrave të shtetit që u arrestuan për abuzim detyre Janë zbuluar identitetet e punonjësve që abuzuan me detyrën e tyre dhe kanë rënë në prangat e policisë. Ata janë ide
1 kg C4 poshtë makinës së biznesmenit, dënohet me 25 vite burg Astrit Sinanaj Gjykata e Elbasanit ka dënuar me 25 vite burg Astrit Sinanajn si dhe me 10 muaj burg për moskallëzim krimi për mikun e S
Festoi 4 vjetorin, brenda super fesës së ditëlindjes së djalit të Sinan Hoxhës (FOTO LAJM) I vogli i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, Ansi ka festuar sot ditëlindjen e tij të katërt. Këngëtari i njohur ka ndarë
Aksioneri i "Air Albania", Sinan Idrizi paditet për mashtrim në Turqi Telashe të mëdha kanë dalë në dritë për aksionerin e "Air Albania" dhe administratorin e Flamurtarit, Sinan Idrizin. Për
I vetizoluar në shtëpinë në bregdet, Sinan Hoxha zbulon këto detaje (VIDEO) Në një lidhje në Skype për programin "Rudina", në Tv Klan ishte Sinan Hoxha. Ai ka folur si po e përjeton këtë periudhë
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë? Sinan Hoxha dhe Andrra Destani po shijojnë rritjen e djalit të tyre Ansi, i cili erdhi në jetë në maj të vitit 2016.
Veliaj si Sinan Hoxha, vishet me veshje tironase e rrëmben mikrofonin Tirana sonte po feston 100 vjetorin e saj si kryeqyteti i vendit dhe atmosfera në sheshin "Nënë Tereza" për flakë. S
Negociator i bandës së Julian Sinanaj, kush është Andon Mëhillaj që u gjet i pajetë në burg Andon Mëhillaj është gjetur ditën e sotme në rrethana ende të paqarta, i pajetë në burgun e Peqinit. Ai ishte i dënu
Gjendet i pajetë në burg i dënuari me burgim të përjetshëm, pjesë e grupit Sinanaj Një i dënuar është gjetur i pajetë në burgun e Peqinit. Viktima është Andon Mëhillajn, i cili ka marrë një dënim me b
Të dënuar me burg, ekstradohen 2 persona Dy persona janë ekstraduar në Shqipëri, pasi ishin shpallur në kërkim. Mësohet se nga Interpol Tirana është ekstraduar n
Nuk i ka gatuar trahana, shefi i kuzhinës tregon për herë të parë se cili ishte ushqimi i preferuar i Cr7 Alsi Sinanaj është djaloshi me origjinë shqiptare, të cilit i është dashur të udhëtojë dhe të zhvendoset në shtetin fqi