E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

simunic

Kroaci, Simuniç thirrje pro-naziste pas kualifikimit Kualifikimi i Kroacisë në finalet e Botërorit "Brazil 2014" u njollos nga thirrjet pro-nazizte të tifozëve që u nxitën e
Serbi-Kroaci, ndërhyrja killer e Simuniç (FOTO-VIDEO) Serbi-Kroaci është gjithmonë më shumë se një dneshje futbolli. Këtë e dëshmojnë tensionet brenda dhe jashtë fushe. Dhe p