999 rezultate për

simpsons

Simpsons kishte parashikuar fundin e "Game of Thrones" vite më parë “Game of Thrones” surprizoi fansat, ndërsa në episodin 5 të sezonit final 8 shfaqi një Daenerys në version të tërbuar, p
Simpsons bëjnë parshikimin e rradhës, ja finalistët e Botërorit "Simpsons" është njëri nga seriale vizatimore më të famshëm në Amerikë. Ata njihen gjithashtu edhe për disa parashiki
Ju kujtohet shtëpia e famshme e "The Simpsons", shiheni si duket në jetën reale (FOTO LAJM) Harrojeni rezidencat dhe vilat, kjo shtëpi e "The Simpsons" të vërtetë meriton të jetë prona e ëndrrave tuaja. Një sh
10 faktet e parashikuara nga seriali Simpsons (VIDEO) Simpsons, seriali më i dashur për fëmijët dhe të rriturit, ditën e sotme po bëhen hit në internet për shkak të një lloj
Simpsons, tashmë me një motor kërkimi Të gjithë të paktën një herë në jëtë i kemi ndjekur Simpsons dhe jo më kot rënditet si seriali i animuar amerikan më i n
Flamuri shqiptar valëvitet tek “The Simpsons” Flamuri shqiptar valëvitet ngado. Një ndër serialet më të shikuara në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) ”The Simpso
Thyen rekordin me tatuazhet e “The Simpsons”, hakmerret ndaj të atit (FOTO LAJM) Një 27 vjeçar, për të marrë hak ndaj të atit ka marrë një vendim të rëndësishëm të jetës së tij, duke bërë tatuazh duart
Neymar KO: profetësia e Simpsons (VIDEO) Në një puntatë dedikuar Kampionatit Botëror "Brazil 2014", Homer është duke arbitruar një ndeshje të Seleçaos, në të cil
Chelsea pjesë e Simpsons, ku është Bob Luiz? (FOTO LAJM) Disa lojtar të Chelsea-t nuk kanë luajtur në vazhdimësi me skuadrën londineze, por disa prej tyre janë përzgjedhur për s
Rrënjë si Homer Simpsons (FOTO-LAJM) Çudirat e mëdha ndodhin gjithmonë në Kinë. Dy fermerë janë çuditur kur kanë nxjerr rrënjët e një lule, që ngjaj si Homer