999 rezultate për

simpatike

Si gjimnaziste simpatike, Enca befason duke dalë pa grim në fytyrë (FOTO LAJM) Enca është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare. Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, edhe pse në të shumtën e
Flet policja bukuroshe: Çunat më luten t'i gjobis Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Disilva, brunia simpatike me f
Për një "block", plas mes moderatorëve simpatikë (FOTO LAJM) Pasi Nevina Shtylla, ish moderatorja e “Jo vetëm modë”, tha në “Pop Culture” se Eni Shehu, kryeredaktori i emisonit, i k
Brenda festës luksoze për ditëlindjen e Violës, sa vjeç mbush moderatorja Ajo është një nga moderatoret më simpatike shqiptare, me mijëra ndjekës në profilet e saj në rrjetet sociale, Viola Spir
Jo vetëm Besin e Kimikatin, Gjebrea i merr Top Channel gazetaren simpatike Pas një konflikti me drejtuesit dhe largimit nga "Digitalb", moderatoren e njohur Bora Zemanin do ta shohim shumë shpejt
U la jashtë Klan Tv, moderatorja simpatike kapet mat në një televizion tjetër “Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e programeve të reja të cilat do t'na shoqërojnë këtë sezon të ri. Në sy ka rënë
La në hije Marinën, ku e kemi parë tjetër bukuroshen e Top Channel Ed Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marin
Miriam dhe Albani më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë ndër çiftet më simpatike shqiptare. Tashmë ata janë dhe prindër të një vajze mja
Simpatike dhe gangstere, këto janë vajzat që bën bujë me sherret e tyre Edhe pse janë të njohura, kjo nuk i ka bërë përshtypje që vipet tonë të jenë përfshirë në skandale sherresh. Sjelljet e
Më të bukura se nënat, i njihni vajzat e motrave Bregu (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu është padyshim një nga politikanet shqiptare më në formë. Kujdesin nd
Yanet Garcia, prezantuesja e motit më simpatike në botë (FOTO LAJM) Yanet Garcia cilësohet si moderatorja më simpatike në botë. Ajo është nga Meksika dhe duket se ka linja perfekte tru
Dafina Zeqiri vjen me pamje të re, duket simpatike (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Prej disa kohësh, Dafina është zhvendosur në Amerikë.
Arilena sapo na suprizoi, shihni si duket pa makeup (FOTO LAJM) Viti që lamë pas padyshim ka qenë një nga më të suksesshmit për këngëtaren simpatike Arilena Ara. Madje është etiket
21-vjeç dhe shumë simpatike, Bregu kujton kohën kur prezantonte lajmet Majlinda Bregu, një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri i është rikthyer pasionit të vjetër. Me anë të një
Kush janë djemtë e "lindur me këmishë" të politikanëve? (FOTO LAJM) Pasi shkruam për bukuroshet e pasura të politikanëve tashmë i erdhi rradha djemve. Në Tiranë politikanët shqiptarë k
Orinda Huta duket shumë simpatike (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptar, Orinda Huta duket se i ka shumë qejf fotografitë dhe pozimet para kamerës. Ajo së fundi ka publ
Arilena e sapo çuar nga gjumi, shihni si duket pa makeup (FOTO LAJM) Viti që lamë pas padyshim ka qenë një nga më të suksesshmit për këngëtaren simpatike Arilena Ara. Madje është etiket
Më "hot" se modelet, kjo police po çmend meshkujt në Tiranë (FOTO LAJM) Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Ishte Veliaj ai që bëri pub
Kjo është vajza më "hot" e politikanëve në Shqipëri e Kosovë (FOTO LAJM) Vajza simpatike e Tërmet Peçit ka postuar në Instagram foto me babain e saj i cili është kryetari i Bashkisë Tepelenë.
Pa të brendëshme! E kishit parë më simpatike se kaq Kidën? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka publikuar disa foto ku e shoh