999 rezultate për

simon

Zyrtare: Simone Zaza rikthehet në Torino Simone Zaza është rikthyer të luajë në Itali dhe pikërisht në Torino. Zaza më herët është aktivizuar tek Juventus, por k
Video emocionuese, babë e bir "çmendin" Britaninë me zërin e tyre (VIDEO) Jack and Tim, babë e bir, kanë marrë pjesë në ‘Britain Got’s talent’ dhe kanë mahnitur me performancën e tyre. Ata kë
Nis "eksodi" te Liverpool, priten të shiten 10 lojtarë Liverpool është skuadra që bëri bujë të madhe në këtë merkato me transferimin e portierit Alisson. Kjo blerje u bë e
Zyrtare: Simone Verdi transferohet tek Napoli Simone Verdi zyrtarisht është lojtar i Napolit pasi ka kaluar nga Bologna për 25 milionë euro duke nënshkruar kontratë p
Grushta dhe shkelma, futbollistët shqiptarë rrihen barbarisht në fushë (VIDEO) Ndeshja për titullin e kampionit mes ekipeve Versoix 2 dhe Kosova GE 2 është dashur të ndërpritet për shkak të një zënke
Momentet më të veçanta nga miqësorja Itali - Holandë (FOTO LAJM) Miqësorja e luksit mes Italisë dhe Holandës që u zhvillua në stadiumin e Juventusi, ku ndeshja përfundoi në një barazim.
Dhunë e terror, si u plagos pronari i servisit në Shkodër Janë zbardhur detaje nga ngjarja e djeshme në Shkodër ku një pronar i një servisi u qëllua me armë zjarri brenda biznesi
Video emocionuese, babë e bir "çmendin" Britaninë me zërin e tyre (VIDEO) Jack and Tim, babë e bir, kanë marrë pjesë në ‘Britain Got’s talent’ dhe kanë mahnitur me performancën e tyre. Ata kë
Video emocionues, babë e bir ‘çmendin’ Britaninë me zërin e tyre (VIDEO) Jack and Tim, babë e bir, kanë marrë pjesë në ‘Britain Got’s talent’ dhe kanë mahnitur me performancën e tyre. Ata kë
Mjeku italian shokon botën: Kanceri është një baktere që shërohet vetëm me një përbërës Tullio Simonchini, doktori italian thotë se kanceri si një sëmundje fatale, është një baktere dhe asgjë më shumë se kaq.
Lumturia, 10 rregulla të arta nga psikologu Alberto Simone 20 marsi shënon një datë të rëndësishme në kalendar, atë të Ditës Ndërkombëtare të Lumturisë, vendosur nga OKB në vitin
Bologna shokon Lazion (VIDEO) Bologna ka kaluar në epërsi ndaj Lazios në "Olimpico". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi, Simone Verdi në minutë
E FUNDIT/ Plas kallashi në Mirditë, i riu qëllon në kokë 38-vjeçarin Një konflikt me armë ka plasur në Mirditë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga në kohë rekord autorin e ngjajres.
Inzaghi: Lazio meritoi kalimin në finale Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi beson se skuadra e tij meritonte të kalonte në finale të Coppa Italia. “Milan ka lu
Simone Inzaghi: Përballja kundër Milanit do të jetë shumë e bukur Simone Inzaghi është i bindur se sfida kthyese gjysmëfinale e Kupës së Italisë, ndërmjet Lazios dhe Milanit do të jetë n
Strakosha dhe Inzaghi të të njëjtit mendim: Portieri na kualifikon Portieri i kombëtares shqiptare Strakosha është i sigurt se Lazio e Simone Inzaghit do të arrinë të përmbysin humbjen 1-
Ky është gjesti i madh i Cutrones ndaj Simone Inzaghit (VIDEO) Pas vërshëllimës së arbitrit Guida që vendosi përfundimin e ndeshjes, Patrik Cutrone vrapoi të takonte Simone Inzagin.
Nëna masakroi me thikë tre vajzat, babait të lënduar i ndodh mrekullia Kanë kaluar 3 vjet që nga vrasja makabre që shokoi gjithë Italinë dhe Shqipërinë. Ishte data 9 mars 2014, kur nëna
Inzaghi lavdëron Strakoshën Simone Inzaghi ka lavdëruar Strakoshën për punën që po bën te Lazio. Simone Inzaghi ka komentuar si një sfidë mjaft t
Pastore - Inter: Të rejat e fundit për transferimin e tij në Milano Skuadra italiane Inter akoma nuk ka bërë ndonjë tentim për transferimin e mesfushorit argjentinas, Javier Pastore Mar