999 rezultate për

simeones

Zbulohet strategjia e Simeones për të mposhtur Real Madridin Derbi më i madh në La Ligas pas El Clasicos, pra, ai madrilien do të luhet më 7 mars mes Atletico Madrid dhe Real Madrid
Felipe Luis zbulon detaje shokuese nga sjellja e Simeones me lojtarët Felipe Luis ka zbuluar detajet shokuese nga sjellja që ka Diego Simeone me lojtarët e Atletico Madridit. Ish-lojtari
Eliminim i turpshëm nga skuadra e Ligës së Tretë, "lëkundet" pozicioni i Simeones Pas eliminimit të Atletico Madrid nga Kupa e Mbretit nga skuadra e Cornella, që militon në Ligën e tretë spanjolle, e ar
Reagimi Simeones kur Griezmann futet në lojë tregon shumë (VIDEO) Ylli francez kishte kaluar kohë të mira te Atletico, duke qenë lojtari kryesor i skuadrës, por që te Barcelona, gjërat p
Sulmuesi i Napolit në listën e dëshirave të Simeones Diego Costa do të largohet dhe Alvaro Morata nuk është një shënues i rregullt, gjë që ka shtyrë Simeonen të mendojë për
Taktika anti-Liverpool e Diego Simeones Atletico Madridi fitoi ndaj Liverpoolit me rezultatin 1-0 në ndeshjen e parë të Champions Leagues. Sfida e parë e lu
Atletico Madridi projekton zëvendësuesin e Diego Simeones Atletico Madridi po mendon për zëvendësuesin e Diego Simeones. E përditshmja angleze, ‘Mirror’, ka zbuluar planet e s
Lojtarët e Realit "shkrihen" së qeshuri me veprimet e Simeones në "derbi" (VIDEO) Që trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone është një trajner impulsiv dihet tashmë, por një një ndeshje "derbi" duke
"Të gjithë për një dhe një për të gjithë", këto janë momentet më të mira të Simeones të Atletico Ndeshja e 300 e Diego Simeones u mbyll me një barazim kundër Sevillas në La Liga. Marca ka publikuar momentet më të m
Simeone largohet nga River Plate, i bashkohet babait te Atletico 16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Pla
Gjesti i Simeones bëhet modë dhe në Turqi (VIDEO) Në takimin e parë mes Atletiko Madrididit dhe Juventusit, Diego Simeone gjatë festimit të golit të dytë i kthye nga tifo
Tifozët e Atleticos mbeshtesin Simeonen, e presin me banderola (FOTO LAJM) Atletico Madrid u eleminua nga Liga e Kampioneve, teksa u mposht 3-0 në ndeshjen e kthimti në Alianz Stadium nga Juventu
Pas golit të 3 nga Ronaldo Douglas Costa imiton gjestin e Simeones (FOTO LAJM) Goli i 3 që shënoi Ronaldo kundër Altetico Madrid që i dhuroi kualifikimin Zonjës së Vjetër nuk ka kaluar pa polemika.
Ronaldo i tregon b*let Simeones (VIDEO) Menjëherë pas mbylljes së sfidës në Torino, ku Juventusi fitoi me shifrat 3-0 ndaj Atletikos së Madridit, për të sigurua
Napoli-Juventus nis me polemika, Insigne imiton gjestin e Simeones (VIDEO) Kapiteni i Napolit Lorenzo Insigne ka ndezur supersfidën e fundjavës në Serina A mes Napolit dhe Juventusit, shkruan A
Gjesti i Simeones, UEFA hap hetimin për trajnerin UEFA ka hapur një hetim disiplinor pas gjestit të Diego Simeones, duke festuar golin e parë ndaj Juventusit, në sfidën e
Tifozët e Juves hakmerren ndaj Simeones, ja çfarë i bëjnë Tifozët e Juventusit kanë vënë në shënjesër vajzën e Simeones, në shënjë hakmarrje ndaj këtij të fund për mënyrën absurd
Ky është festimi i çmendur i Diego Simeones pas golit të Maria Gimenez (VIDEO) Goli i parë i Atleticos së Madridit ndaj Juventusit erdhi në minutën e 78', nga Jose Maria Gimenez, por ekipi i Simeones
Griezmann kalon në avantazh Atleticon (VIDEO) Antonie Griezman ka kaluar në epërsi Atl Madrid në sfidën që po zhvillohet në transfertë ndaj Rayo Vallecianos. Franc
Akuzohet për dhunë fizike, përfundon në pranga ndihmësi i Simeones Atletico Madrid shokohet, në mbrëmjen e së hënës është arrestuar përgatitësi fizik i skuadrës Oscar Ortega që njihet me