E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

simeone

Simeone largohet nga River Plate, i bashkohet babait te Atletico 16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Pla
Simeone flet për Griezmann: E kuptova se do të shkonte te Barça kur... Diego Simeone ka dhënë një intervistë sëfundmi për “La Nacion”. Në këtë intervistë trajneri i Atletico Madrid ka treg
Simeone do me çdo kusht Hysajn, spanjollët rrisin ofertën Elseid Hysaj është objektivi kryesor i skuadrës së Atletikos së Madridit për merkaton e verës. Mbrojtësi i Kombëtares sh
Granit Xhaka kërkohet nga Atletico Madrid Atletico Madrid po e konsideron Granit Xhakën si zëvendësuesin e mundshëm të Rodrigo Hernandes, me këtë të fundit që ësh
Ish-futbollisti i Atleticos: Simeone më gënjeu, nuk kthehem në Madrid Gelson Martins ka rrëfyer së fundmi periudhën e tij te Atletico Madrid. Sulmuesi i cili tashmë është në huazim te Mon
Deklaratë e fortë e Simeone: Trajnerët nuk dinë të blejnë lojtar (VIDEO) Një deklaratë që mund të lëndojë disa teknikë, por e sinqertë nga trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone. Puna e t
Gjigandët spanjoll kërkojnë me ngulm David Neres "Los Colchoneros" përveç mbrojtjes kanë si synim të përforcojnë edhe sulmin. Krahët e ofensivës janë shënjestra e tyre.
E BUJSHME/ Greizmann informon Atleticon se do largohet Antoine Griezmann do të luajë ndeshjen e tij përfundimtare me Atletico Madrid të shtunën, pas njoftimit të klubit dhe sh
Griezmann te Barcelona? Reagon Simeone Antonie Griezmann është përfolur ditët e fundit se mund ti bashkohet Barcelonës në fund të këtij sezoni, shkruan Albeu.c
Simeone gjen zëvendësuesin e Godin, paguan vetëm 20 milion euro Pas largimit të Diego Godin skuadra e Atletico Madrid thuajse ka mbyllur marrëveshjen për të sjellë në “Wanda Metropolit
Simeone shfaq interesim për mbrojtësin e Anglisë Përveç Napolit, për mbrojtësin e Tottenham Kieran Trippier ka shfaqur interes edhe Atletico Madrid. Sipas anglezes Da
Simeone: Njerëzit presin që unë të dështoj, por kjo më motivon të fitoj Atletico Madrid ruan ritmin e skuadrave më të mira në La Liga edhe pse ky sezon po mbyllet pa asnjë trofe për "colchoner
Costa refuzoi të stërvitej, Simeone reagon menjëherë për të ardhmen e sulmuesit 24 orë pas lajmit se Diego Costa ka refuzuar të stërvitet me Atletico Madrid ka ardhur reagimi i trajnerit Diego Simeone
"Çmendet" Pochettino, feston si CR7 (VIDEO) Totenhami u kualifikua në Champions duke eleminuar Manchester City-n. Pas ndeshjes, festa ishte legjitime për londin
Simeone tregon pse Messi dështon te Argjentina Lionel Messi vlerësohet nga e gjithë bota si lojtari më i mirë në botë. Por një mungesa e një triumfi të rëndësishëm
Simeone ngre në "qiell" lojtarin e tij, është më i miri në botë Pas fitores 2-0 ndaj Celta Vigo, trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone ka folur ndër të tjera specifikisht për dy pr
Diego Costa humbet betejën me Apelin, reagon ashpër Simeone (VIDEO) Komisioni i Apelit pranë Federatës Spanjolle të Futbollit (RFEF)ka hodhur sot poshtë apelimin që skuadra e Atletico Madr
Njihuni me 20 trajnerët më të paguar në planet, Simeone kryeson listën “France Football” publikoi listën e 20 lojtarëve më të paguar në Botë, janë publikuar gjithashtu edhe emrat e trajnerëve
E FUNDIT/ "Sportmediaset" zbulon vendimin e UEFA-s për dënimin e Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo do të jetë në të dyja sfidat me Ajax-in në Ligën e Kampionëve dhe do të marrë vetëm një gjobë nga UEFA
Morata: Jam i lumtur në Madrid, Simeone nuk ka faj për eleminimin Alvaro Morata i cili iu bashkua gjatë merkatos së janarit Atleticos ka deklaruar se ndihet i lumtur në Madrid. Ai gji