999 rezultate për

sime

U mposht 4-0 nga Bayerni, Simeone gjen anë pozitive te ekipi i tij Atletico Madrid ka pësuar një humbje të thellë prej 4:0 nga Bayern Munich në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve.
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
TikTok është ndaluar në Pakistan TikTok është ndaluar në Pakistan për shkak të dështimit të tij për të filtruar përmbajtjen "imorale dhe të pahijshme".
Studimet tregojnë cilësitë: Një gotë qumësht në darkë dhe harrojini shqetësimet Qumështi është një burim i shkëlqyeshëm vlerash ushqimore, është i shëndetshëm për kockat tuaja dhe ka edhe më shumë për
Simeone flet për transferimin e Suarez: Zëvendësuesi më i mirë i Moratas Skuadra e Atletico Madridit tashmë e ka zyrtarizuar edhe transferin më të ri, që bëhet fjalë për Suarez. Suarez u bas
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër Atletiko Madrid është forcuar këtë verë me një sulmues si Luis Suarez, por duket se Diego Simeone nuk është i kënaqur ve
Vendoset, kaq zëvendësime do të ketë këtë sezon në Champpions dhe Europa League UEFA ka vendosur që në garat evropiane të klubeve të bëhen nga pesë zëvendësime gjatë këtij sezoni. Shtëpia evropiane
Arsenal mposht me vështirësi West Ham, Artetan e nderojnë zëvendësimet (VIDEO) Edward Nketiah i ka siguruar tri pikë skuadrës së Arsenal. Arsenal kanë marrë tri pikët e radhës në Premierligë, por
Simeone rezulton pozitiv me covid-19 Trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone ka dalë pozitiv për COVID-19. Ish-mesfushori i Lazio dhe Inter është izoluar
La Liga vepron ndryshe, edhe në sezonin e ri lejohen pesë zëvendësime Federata e Futbollit të Spanjës ka miratuar ndryshimet për sezonin 2020/21 të La Liga-së. RFEF ka bërë të ditur se se
Tërhoqi të gjithë kursimet e jetës, burri grabitet në pak sekonda Një burrë nga Kalifornia e SHBA-ve, ka rënë pre e një grabitje me shifra të frikshme. Francisco Cornejo shkoi në bank
ZYRTARE/ Premier League vendos mos vazhdojë me 5 zëvendësime sezonin e ardhshëm Për sezonin e ardhshëm në ndeshjet e Premierligës do të kryhen vetëm nga tre zëvendësime. Klubet kanë votuar kundër v
HOROSKOPI/ Sot mund të gjeni një zgjidhje lidhur me paratë, do të ketë edhe përmirësime Dashi Në dashuri duhet të mundoheni që të ruani qetësinë. Jeni në pritje të diçkaje që vonon të vijë dhe kjo gjë ju a
Shkurtaj "divorcohet" nga Kukësi: Mbylla një cikël të bukur të karrierës sime Kukësi zyrtarizoi ditën e sotme trajnerin e ri Skënder Gega, ndërkohë që nuk kanë munguar firot në skuadrën verilindore.
Marrin fund shqetësimet, del bateria që mban telefonin të karikuar për 5 ditë Shkencëtarët në Australi pretendojnë se kanë ndërtuar një bateri që mund ta mbajë telefonin për pesë ditë pa karikim, os
8 arsyet pse studentët e dobët në mësime fitojnë më shumë se ata të dhjetave (FOTO LAJM) Shumë prindër përpiqen t’i bindin fëmijët e tyre se notat shkollore janë me të vërtetë të rëndësishme. Dhe kur fëmijët e
Ishte karantinuar në qendrën e riatdhesimeve, vdes në mënyrë misterioze shqiptari Një 28-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në dhomën e tij në qendrën për riatdhesime dhe azilkërkue
Simeone "minierë ari", i siguroi Atleticos më shumë se 400 milionë euro Diego Simeone jo vetëm që ka bërë revolucion tek Atketico Madridi brenda fushës, por gjithashtu edhe jashtë saj, duke e
Giovanni Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin, Higuain është modeli që ndjek Sulmuesi i Cagliarit, Giovanni Simeone e pranon se dëshiron të luajë për babanë e tij te Atletico Madridi dhe e konsider
Ermal Mamaqi tregon "sekretin" e suksesit, kush është guruja që fshihet pas tij Moderatori dhe aktori i humori Ermal Mamaqi kohët e fundit, ka vendosur të ndajë me të gjithë një seminar ku flet se si