999 rezultate për

simbolin

Neymar ia del të bëjë "simbolin" e Dele Alli (VIDEO) Menyra e veçantë e lojtarit të Tottenham, Dele Alli për të festuar golin i ka fiksuar të gjithë fansat e tij por jo vetë
Shpendi dhe Dua përshëndesin shqiptarët me simbolin e shqiponjës Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka pritur në takim këngëtaren me famë botërore Dua Lipa me ç’rast i dhuroi “Çelësin
FIFA, nëse t'a mban dënoji edhe këta lojtarë (FOTO LAJM) FIFA ka nisur një hetim kundër Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit pas ankesave të serbve se bënë simbolin e shqiponjës g
Serbëve s'do t'u pëlqejë kjo, Angela Merkel bën "shqiponjën" FIFA ka vendosur të nisë hetimin ndaj Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka pasi bënë simbolin e shqiponjës në ndeshjen me Se
Del fotografia e rrallë kur klerikët dhe hoxhallarët bënin simbolin e shqiponjës Xhaka dhe Shaqiri bën bujë jo vetëm për golat e shënuar ndaj Serbisë por edhe për festimin e tyre me simbolin e shqiponj
Serbët nuk pajtohen me festën e shqiptarëve: FIFA të marrë masa! Ndeshja e sotme i bëri të gjithë shqiptarët të ndihen sikur ishin pjesë e Botërorit. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri
Ndeshja Zvicër-Serbi, FIFA shpall një shqiptar njeriun e ndeshjes (FOTO LAJM) Mesfushori Xherdan Shaqiri është përzgjedhur nga FIFA si lojtari më i mirë i ndeshjes kundër Serbisë. Pretendent për
Simbolet e veçanta të ekipeve në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Çdo ekip që përfaqësohet në botëror ka në flamurin e tij një figurë që simbolizon diçka të veçantë. Më poshtë do të
Në ditëlindjen e Morena Tarakut një mashkull bën tatuazh simbolin e saj Ish-missi ka treguar përmes një instastory që ka mbushur 25 vjet, ndërsa ka treguar edhe dhuratën më të mirë që ka marrë
Ambasada amerikane ngre alarmin për simbolin e Shqipërisë Shqiponja, e cila është simboli i shqiptarëve kudo në botë, është në rrezik në Shqipëri. Ambasada Amerikane në Tiranë
Dhuratë e pazakontë, protestuesit e kurorëzojnë Ramën "mbret" (FOTO LAJM) Pasi Policia Bashkiake u ka hequr simbolin e parë të protestës, Ardit Gjoklajn, të rinjtë e PD-së kanë zbuluar simbolin
Si i përshëndeti Emeli Sande shqiptarët me simbolin e shqiponjës (FOTO LAJM) Qytetarët e Tiranës, por edhe ata që kishin ardhur nga rrethet për të kaluar Natën e Bardhë në Tiranë, patën mundësi mbr
Emeli Sande përshëndet shqiptarët me simbolin e shqiponjës Këngëtarja me famë botërore Emeli Sande ka performuar mbrëmjen e sotme në sheshin “Skënderbej” për “Natën e Bardhë” me f
Twitter sjell “Night Mode” në desktop Mënyra e natës, e cila quhet Twitternutzer në Android dhe iOS tani është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit
Pamje të mrekullueshme, zbuloni ku ndodhet ky kopsht (FOTO) Ky kopsht me këtë bukuri “relaksuese” për syrin dhe mendjen nuk ndodhet në Kinë. Ky kopsht kinez është ndërtuar në Va
Rrëfehet kampioni Izmir Smajlaj: Ja pse e bëra simbolin e shqiponjës në Beograd (VIDEO) Izmir Smajlaj u shpall kampion i Europës pak ditë më parë, por për të arritur këtë sukses i janë dashur 13 vjet punë dhe
Bëri simbolin e shqiponjës para flamurit grek, por ja si e pëson shqiptari (FOTO LAJM) Simboli i Shqiponjës është bërë sërish çështje e nxehtë në Greqi. Një 17-vjeçar shqiptar është dëbuar nga Greqia pas
Grekëve u ka shpëtuar ky detaj, Papa Francesku bën simbolin e shqiponjës (FOTO LAJM) Fotografia me shqiponjën dykrenare, e shtatë ushtarëve shqiptarë të cilët po kryejnë shërbimin e tyre në Greqi, kanë rik
“Nami” në Greqi me fotografinë e ushtarëve me simbolin e shqiponjës (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u publikua një foto ku 6 ushtarë bëjnë shenjën e shqiponjës me duar. Pikërisht kjo foto ka bërë xhiron
Përzunë trenin serb, Forcat Speciale bëjnë simbolin e shqiponjës (FOTO LAJM) Forcat Speciale të Kosovës kanë bërë simbolin e shqiponjës pasi kthyen mbrapsh trenin serb në kufi. Treni ilegal ser