999 rezultate për

simbol

Ky veprim e largon Vidalin nga Barça Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal nuk e ka zënë ende vendin e titullarit. Kiliani luajti mbrëmjen e kaluar vetëm pak
Pse Finlanda përdor svastika pa problem (FOTO LAJM) Kur vizitorët futen në muzeun e forcave ajrore të Finlandës, drejtuesit shohin reagimet e tyre të befasuara dhe shpesh n
Simboli i Dele Allit që u bë viral, ja si i ka ardhur ideja Festimi i Dele Alli, është bërë fiksimi i të gjithëve në rrjetet sociale kohët e fundit. Ky simbol është kthyer në n
I mënçuri i Haradinajt kërkon "haraç" nga qytetarët që nuk luftuan Këshilltari i kryeministrit Ramush Haradinaj, Valon Tolaj, thotë se të gjithë njerëzit që nuk kanë luftuar duhet t’u ven
Neymar ia del të bëjë "simbolin" e Dele Alli (VIDEO) Menyra e veçantë e lojtarit të Tottenham, Dele Alli për të festuar golin i ka fiksuar të gjithë fansat e tij por jo vetë
Ky është festimi me dorë i Dele Alli që po i fikson të gjithë (VIDEO) Së fundmi një simbol i çuditshëm me dorë i lojtarit të Tottenham, Dele Alli po bëhet virale në internet. Madje Dele
Shpendi dhe Dua përshëndesin shqiptarët me simbolin e shqiponjës Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka pritur në takim këngëtaren me famë botërore Dua Lipa me ç’rast i dhuroi “Çelësin
A e dini përse është përdorur buzëkuqi për herë të parë? Kujdesi ndaj buzëve tani më është bërë i domosdoshëm, madje edhe duke intervenuar në forma të ndryshme vetëm e vetëm për
Basha pikëllohet nga vdekja e veprimtarit, është simbol i qëndresës Kreu i PD-së Lulzim Basha ka ngushëlluar familjen e ‘Mandelës së Kosovës’, pas ndarjes nga jeta të të dashurit të tyre,
Pse një gjarpër simbol i mjekësisë? Mësojeni njëherë e mirë Imazhi i gjarpërit përreth një shkopi është i njohur në fushën e mjekësisë. Këtë simbol pothuajse secili e ka parë në pa
A e dini pse unaza ka mbetur simbol i martesës? Shpesh e kemi vërejtur se ai/ajo që posedon unazë në gishtin e katërt e vlerësojmë si të lidhur më dikë, pra është i/e m
Ushtari serb tentoi të përdhunojë shqiptaren, sot sëpata që i preu kokën është simbol i fshatit Fshati Brezë i Karadakut, dikur heroik, tashmë është një fshat i braktisur dhe i harruar nga autoritetet e Maqedonisë. N
Nuk bëri shqiponjën, Erjona tregon domethënien e simbolit të Blerimit pas golit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërtheu portën e Kosta Rikës mbrëmë me një super gol. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte festa e
Fyeu simbolet shqiptare, arrestohet gazetari serb (VIDEO) Gazetari serb, Dragan Filipoviç është arrestuar nga policia sebre pasi ka kërkuar heqjen e simbolit të UÇK-së i cili nd
Gjenerali kroat bën shqiponjën për inat të serbëve (FOTO LAJM) Lojtarët shqiptarë të kombëtares zviceriane, Xhaka dhe Shaqiri cmendën serbët duke bërë simbolin e shqiponjës pasi shënu
FIFA, nëse t'a mban dënoji edhe këta lojtarë (FOTO LAJM) FIFA ka nisur një hetim kundër Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit pas ankesave të serbve se bënë simbolin e shqiponjës g
Po për këto foto ka komente FIFA? FIFA ka hapur një proces tashmë kundër Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës për shkak se festuan duke bërë shqiponjën pas
Duka kundër FIFA-s për hapjen e proçedurës disiplinore ndaj Xhakës dhe Shaqirit Ideja për hapjen e procedurës disiplinore nga FIFA për Granit Xhakën e Xherdan Shaqirin tashmë është shndërruar në temën
Reagon mjeku për hetimin e FIFA-s: Është simbol pellazgo - ilir (FOTO LAJM) FIFA ka nisur hetimet mbi festmin me shqiponjë nga dy futbollistët Xhaka dhe Shaqiri në ndeshjen me Serbinë Ky fes
Serbëve s'do t'u pëlqejë kjo, Angela Merkel bën "shqiponjën" FIFA ka vendosur të nisë hetimin ndaj Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka pasi bënë simbolin e shqiponjës në ndeshjen me Se