999 rezultate për

silva

I dënuari me 217 vjet për vrasjen e 48 të burgosurve nuk ka asnjë pendesë: Ishin përdhunues dhe hajdutë Një vrasës serial i mbiquajtur ‘Luciferi’ ka thënë së fundmi se nuk ka asnjë pendesë për vrasjen e 48 të burgosurve.
I mbijetoi luftës me COVID-19, Silva Bino mesazh qytetarëve (VIDEO) Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino e cila i mbijetoi betejës me COVID-19, ka reaguar me
U infektua me COVID-19, Silva Bino lë spitalin Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino është shëruar nga COVID-19 dhe ka lënë Infektivin.
Silva Bino flet nga spitali për infektimin me Covid-19: Isha rëndë! Drejtoresha e departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, ka folur nga spitali, ku ndodhet e shtruar për
Silva Bino nga spitali: Kalova një formë të rëndë të COVID-19 Shefja e Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino e cila u infektua me COVID-19 vetëm pak kohë
Formacionet zyrtare: Portugali-Spanjë Mbrëmjen e sotme luhet miqësorja e “luksit” midis Portugalisë dhe Spanjës. Kombëtaret njihen për rivalitetin e tyre,
Brataj pas infektimit të Binos: Sëmundja nuk pyet dhe nuk ka radhë Drejtori i Urgjencës Kombëtare Mjekësore, Skënder Brataj ka reaguar për infektimin e Silva Binos me koronavirus duke i u
Leonardo kërkon zëvendësuesin e Thiago Silvas, interesohet për mbrojtësin e Chelseas Merkatoja për Paris Saint Germain nuk ka përfunduar, pasi trajneri Tuchel kërkon një përforcim në mbrojtje. Mësohet se L
"Të presim të na bashkohesh", Manastirliu ka dy fjalë për Binon Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pas infektimit me kronavirus të shefes së Departamentit të Epide
Silva Bino infektohet me koronavirus, shtrohet urgjent në spital Silva Bino është konfirmuar me koronavirus. Shefja e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtarja e Komitetit të Ekspertëve
Ish-Missi bën deklaratën e fortë: Njoh deputetë që janë gay (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në media një deklaratë e ish-Miss Shqipërisë, Silvana Bushati, e cila në një intervistë tha:
Fiksoi Kujtim Gjuzin me "ballkonin" e saj, Silvana Bushati: Do të kandidoj për deputete! Silvana Bushati, ish-miss tashmë ka për qëllim të futet në Kuvendin e Shqipërisë si deputete. Ish-missi, Silvana Bu
Gjuzi tregon "sekrete" profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO) Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një "sekret" profes
Liga e Kombeve: Portugalia dhuron spektakël pa CR7, Mbappe mjafton për Francën (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 3 supersfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve. Portugalia dhuroi spektakël ndaj Kroacisë duke
Vaksina kundër COVID-19 nuk do të jetë e detyrueshme në Shqipëri Qeveria shqiptare nuk do të detyrojë asnjë shqiptar që të vaksinohen kundër koronavirusit SARS-CoV-2. Më së shumti, ajo
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
PSG u bë pishman për Thiago Silvan, tentoi ta mbante në fund Agjenti i Thiago Silva, Paulo Tonietto foli për de L’Equipe për lamtumirën e tij me PSG dhe nxjerr prapaskenat e ndarjes
Koronavirusi vret epidemiologun e njohur, Silva Bino dy fjalë për kolegun Shefja e Insitutit të Shëndetit Publik Silva Bino ka bërë me dije se është ndarë nga jeta si pasojë e Covid-19, kolegu i
Tuchel bën veprimin e papritur, bllokon transferimin e Thiago Silvas te Chelsea Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të bllokojnë transferimin e Thiago Silvas në Chel