999 rezultate për

sillet

"Ky shtet sillet si xhelat", Kryemadhi: Do të rikthejmë rininë në Shqipëri Kryetarja e LSI-sw, Monika Kryemadhi gjatw njw takimi me banorët e njësisë Nr. 10 në Tiranë u shpreh se ky shtet është k
Meta e "kërcënoi" me shkarkim, Rama jep përgjigjen epike: Sillet sipas hënës! "Presidenti ka një raport shumë personal me rrotullimin e hënës. Kështu që varet nga dita dhe kahja e hënës në momentin
U infektua në një ceremoni morti, e moshuara nga Elbasani sillet me urgjencë tek Infektivi Një 73-vjeçare nga Elbasani, e infektuar me Covid-19 rreth një javë më parë, është transportuar me urgjencë drejt spital
MAQEDONI/ Po bisedohet për hapjen e aeroporteve Ministri i Transportit dhe Lidhjeve Goran Sugareski sot deklaroi se ende është herët të sillet vendim për hapjen e aerop
Erdhi nga Italia, sillet në gjendje të rëndë me barrelë shqiptari (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Shqipëri kanë mbërritur nga Italia 120 shqiptarë. Por si duket dicka nuk ka shkuar mirë, pasi njëri
Sillet me urgjencë në karantinë një i dyshuar me koronavirus Një tjetër i dyshuar për korovirus ka mberritur në Spitalin Infektiv në QSUT, spital i kthyer në karantinë. Burimet b
"Ka kohë që Rama sillet me inat ndaj Kosovës" (VIDEO) Arben Gashi, shef i Grupit Parlamentar të LDK-së, në Rubikon të KTV-së ka thënë se ka kohë që kryeministri i Shqipërisë,
Aksident i rëndë në Krrabë, sillet me urgjencë në Tiranë shoferja Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Tiranë-Elbasan. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit
"Mësoje Etildën të sillet me stafin", Gjonaj përballet me drejtoreshën që e nxorri zbuluar te Rama Një përballje pak ndryshe nga herët e tjera ka ndodhur ditën e sotme në Komisionin e Medias. Ministrja e Drejtësisë,
Shkëmbim zjarri me forcat RENEA, vlonjati i rrezikshëm sillet me urgjencë në Tiranë Njw ngjarje e rwndw ndodhi ditwn e sotme nw Vlorw ku plasi një shkëmbim zjarri mes forcave RENEA dhe 47-vjeçarit Xhevahi
Grabiti 50 mijë euro me çorape, sillet nga Gjermania 39-vjeçari Ekstradohet nga Gjermania një shtetas i dënuar për “Vjedhje me dhunë” Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstr
"Mësoje Etildën të sillet me stafin": Drejtoresha e larguar, e-mail Ramës dhe dhjetra punonjësve Një email i dërguar nga ish-drejtoresha e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë, të larguar tashmë, ka filluar të qark
Dani Alves: Neymar ka fituar gjithçka, por shpesh sillet si kalama “Neymar, ndonjëherë bëhet fëminor. Është shumë I ndjeshëm për atë që ndodh rreth tij dhe ndaj kritikave.” Fjalë të Dani
CUMMINS Power Generation risillet në Shqipëri nga AON shpk Një ndër markat më të njohura në botë të motor-gjeneratorëve CUMMINS(kamins) Power Generation, risillet në Shqipëri nga
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
Mark Zuckerberg premton se Facebook do të sillet më mirë Nuk është hera e para që një ekzekutiv i Facebook thirret përpara Kongresit në Uashington, DC, për të dhënë shpjegime në
Vrau në '97, dibrani kapet dhe sillet në Shqipëri pas 22 vitesh Mentor Hasani kreu një vrasje në fshatin e tij kur ishte vetëm 21 vjeç në vitin e mbrapsht 1997. Më pas ai u arratis në
Telashe për Neymar, vajza zbulon imazhet ku braziliani sillet dhunshëm (FOTO LAJM) Nuk kanë fund telashet për Neymar Junior. Sipas "UOL. Esporte" ekzistojnë video të Neymar duke u sjellë dhunshëm me akuz
Momenti kur njëri prej të arrestuarëve në veri sillet në Prishtinë (VIDEO) Policia e Kosovës ka sjellë dy të arrestuarit e parë në veri në Prishtinë. Ata momentalisht u dërguan në Inspektorat
Sela godet qeverinë shqiptare: Sillet me ne sikur me pakicën turke në Bullgari Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët, Zijadin Sela, ka thënë se Shqipëria sillet me shqiptarët në Maqedoninë e Veri