999 rezultate për

silikon

Ndjekësi vë bast shtëpinë se Oriola ka silikon, modelja ka një përgjigje (FOTO LAJM) Oriola Marashi po ngjit shkallët e suksesit si një ndër modelet shqiptare më të suksesshme e gjithmonë suksesi ka vështi
Aurela Hoxha kthehet në normalitet, heq dorë nga silikoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur Aurela Hoxha, si gjithmonë di të tërheqë vëmendje mediatike. Ajo është përfolur shpesh për ndryshimet e
Fjolla Morina e tepron me silikonin, i del jashtë kontrolit (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina njihet për operacionet plastike.Ajo se çka mund të dallojmë më shumë tek Fjolla Morina janë buz
E pengonte të bënte seks, modelja heq silikonin nga gjoksi (FOTO LAM) Një modele Instagrami, e cila 5 vite më parë kishte shpenzuar plot 5 mijë paund për të bërë një ndërhyrje kirurgjikale q
Çudit Armina, të pasmet e mia si ato të J.Lo (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga personazhet më simpatik në shoëbizin shqiptar. Prej kohësh ajo është kthyer në një bloge
“Kush fshihet pas maskës së silikonit të banditit të vrarë ose nën qeverisjen e faktit të kryer" Nga Lorenc Vangjeli Pati një kuriozitet të skajshëm, menjëherë mbas grabitjes në Rinas, për të gjetur se kush fshihej
"Viktimë me silikon", këngëtarja i kthehet keq komentuesit Olimpia Smajlaj është një ndër vajzat më simpatike të ekraneve shqiptare, e cila prej dy sezoneve po bashkëpunon me mode
“Si viktimë me silikon”, Olimpia i përgjigjet fanses (FOTO LAJM) Olimpia Smajlaj, këngëtarja e Xing me Ermalin ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi me xixa. K
Misset lenë nam duke u përleshur për çmimin (VIDEO) Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet ftojnë për titullin e të pasmeve më të mira në Brazil, ka përfund
"Po të çahet silikoni", si reagon Alba Hoxha ndaj sulmit prej fansit (FOTO LAJM) Jo vetëm si një balerinë super e talentuar, por tashmë imazhi i Alba Hoxhës në prezantimin e motit është bërë një nga im
Rudina Magjistari bie në maninë “silikon”? Emisioni i pasdites "Rudina" është padyshim shumë i ndjekur dhe i pëlqyer nga publiku të cilët e kanë pritur me padurim
Këngëtarja shqiptare u hap sfidë kolegëve: Po kalbesh në silikon! (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme në Shqipëri. Me vetëm pak këngë ajo u kthye në një "Cardi B"
Disku i hokejit i prish silikonin e gjoksit pornostares (FOTO LAJM) Pornostarja Mia Kalifa është përfshirë në një incident teksa po shihte një ndeshje të sportit të saj të preferua, Hokej.
Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO) Nuk është aspak çudi që "VIP-at" në Shqipëri të kenë kryer operacione plastike dhe ndërhyrje në fytyrë e në trup. Ma
Pas 13 vitesh operacion, gjoksi me silikon i bëhet "katrorë" (FOTO LAJM) Një modele ruse ka zbuluar torturën e saj pas operacionit kirurgjikal në gjoksin e saj i cili tashmë ka marrë formë katr
"Lek ke, bëji vithet silikon", Armina shokon fansin me përgjigjen e saj (FOTO LAJM) Armina Mevalni një nga blogeret më të komentuara në Shqipëri e njohur për veshjet e shtrejnta dhe jetën luksoze që bën,
Armina i kthehet fansit: Nuk do përdorja kurrë silikon (FOTO LAJM) Ndonëse për ne stina e verës ka marrë fund dhe nuk mendohet më për pushime, Armina akoma kthehet pas në kohë. Ajo ka
Thumbon Robert Aliaj: Nuk më eksiton silikoni dhe botoksi i femrave Si rrallë herë Robert Aliaj ka dhënë një intervistë për median ku ka treguar se si e sheh ai spektaklin “Dance with Me”.
E çuditshme, 24-vjeçarja fsheh kokainën në qeset e silikonit brenda gjoksit Kemi dëgjuar raste nga më të ndryshme për transportimin e lëndëve narkotike. Por teknika më e re është gati e pabesushme
Horrori me botoksin në parukeritë e Tiranës: Hajde se e kam mësuar në Peru Bukuria është padyshim një pjesë shumë e rëndësishme por kurimi i saj në Shqipëri varion me çmime mjaft të shtrenjta.