999 rezultate për

sikurse

Çfarë puthje! Takimi Trump-Macron që po i çudit të gjithë (VIDEO) Me gjithë dosjet e nxehta që i presin, me arsenalin bërthamor të Iranit në krye, Presidenti francez Emanuel Macron dhe a
Valverde: Nuk ka përfunduar asgjë Erneste Valverde ka kërkuar nga lojtarët e tij që ta përsërisin suksesin e njëjtë kundër Romës si në ndeshjen e parë në
Sot mbushte 55-vjeç, Rudina Hajdari shkon shtëpinë e Azemit në Tropojë Në shtëpinë e tim Ati. E kam vizituar shtëpinë dhe qytetin shpesh herë. Edhe sot jam këtu në vendin dhe në ditën ku a
Rama ofendon liderët e Kosovës: Mos u bëni si lopët që e shkelmojnë qumështin Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka kritikuar liderët kosovarë për tentimin e shfuqizimit të ligjit për Gjykatën Spe
Mkhitaryan lavdëron futbollin e Wengerit për të ulur atë të Mourtinhos Mkhitaryan thotë se po e tërheqë futbolli i Arsenalit pasi nuk do të ketë nevojë që mbrohet sikurse me Mourinhon. “Na
Allegri i kënaqur me pozicionin e ri të Dybalas Argjentinasi luajti si qendër-sulmues në formacionin 4-3-3 pasi që në dy ndeshjet e fundit nuk luajti si startues në Ser
Fifi zhgënjeu me performancën LIVE, i kërkon ndjesë fansave Kënga "Zhurmë" e Fifit është një nga këngët më të pëlqyera të këtij festivali. Ama Fifi nuk arriti të jepte më të mir
Landi nuk ndahet dot nga Dr.Flori, e kujton me CD dhe kaseta Nuk duket e largët koha kur West Side Family ishte një ndër grupet më në zë të muzikës, ashtu sikurse këngët e tyre mbah
Përmbytet porti i Vlorës, ja çfarë po ndodh në portet e Shqipërisë Reshjet e shiut kanë shkaktuar anomali në vend, shumë zona të përmbytura, rrugë e autostrada të shkatruara si dhe ka par
Neymar: Do ta ndihmoj Mbappen, sikurse që bëri Messi me mua Neymar ka thënë se do ta ndihmojë shokun e tij të skuadrës Kylian Mbappente Paris Saint-Germain, sikurse që ka bërë as M
Spanja dhe Italia tronditen para ndeshjes me Shqipërinë Lajme të mirë vijnë për Shqipërinë në pritje të dy ndeshjeve të fundit në grup, me Spanjën dhe Italinë, respektivisht në
Një në një milion, binjaket që nuk ngjajnë (VIDEO) Marcia dhe Millie Biggs nga Birminghami i Anglisë, kur kanë lindur në korrik të 2006-ës, ishin krejtësisht identike.
Dënohet me tri vjet burg kosovari që luftoi në Siri Albert Berishës që dikur kishte qenë pjesë e luftërave në Siri, Gjykata e Apelit i ka dhënë dënimin e shkallës së parë m
Frutat dhe perimet që ndihmojnë kundër këmbëve të ënjtura Kur ulemi për të ngrënë na ndodh shumë herë që të ekzagjerojmë me ushqimet e përpunuara, sikurse janë djathërat e staxhi
11 frutat dhe perimet që ndihmojnë kundër këmbëve të ënjtura Kur ulemi për të ngrënë na ndodh shumë herë që të ekzagjerojmë me ushqimet e përpunuara, sikurse janë djathërat e staxhi
Instagrami vazhdon të kopjojë Snapchatin, sjell të tjera risi për përdoruesit Aplikacioni që është nën pronësi të Facebookut, Instagram, e ka përforcuar softuerin e kamerës së tij me filtra të ndrys
Vazhdon edhe sot seanca për zgjedhjen e kryetarit të parlamentit Kuvendi i Maqedonisë pritet ta vazhdojë mbledhjen konstituive për zgjedhjen e kryetarit, zëvendëskryetarit, anëtarëve dh
Kosova paralajmëron qytetarët e saj: Mos udhëtoni për në Serbi Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka reaguar pas arrestimit të një shtetasi tjetër të Kosovës, Hilmi Kelmendi nën
Biden mbërrin në Beograd Nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka arritur sot në Beograd ku dhe është pritur nga kryemini
Ja çfarë thotë Conte për pseudonimin e Mourinhos Bosi i ri i Chelseat, Antonio Conte, ka folur edhe për Jose Mourinhon dhe përballjet e zjarrta që ka pasur me të. Në