999 rezultate për

sikur

Shokuese, 35 vjeçari shtiret sikur është me kancer dhe zhvat milionat e gruas Një ngjarje e rëndë ka shokuar opinionin publik. Një 35-vjeçar ka mashtruar gruan e tij duke i thënë se po vdiste nga
Deputetët e PDK-së e mbrojnë Thaçin sikur të ishte kryetar i tyre Komisioni Hetimor parlamentar për mësuesit e rrëmbyer ka nisur mbledhjen me polemika ndërkjet deputetit të Vetëvendosjes
SHBA: Kosova nuk do ta ketë ushtrinë sikur shtetet e pavarura Pas kthimit nga vizita e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj,
Moderatorit shqiptar i propozojnë martesë LIVE në emision Gjatë emisionit "Trokit" ditën e sotme, moderatori Ermal Peçi ka marrë propozim për martesë nga një durrsake e cila kis
Drejtësia e l*shit! Rexhep Rraja është për 25 vite burg, por akuza është sikur të ketë vjedhur një çakmak Duket në kufijtë e qesharakes, por pavarësisht arrestimit të bujshëm gjatë ditës së djeshme, Rexhep Rraja, djali i deput
Janë aq të mëdha sa duket sikur vijnë nga një planet tjetër (FOTO LAJM) Sindroma e Lizës në Botën e Ccudirave ishte që t'i shihte gjërat më të mëdha ose më të vogla nga sa janë normalisht.
A duhet të arrestohet edhe deputeti Demaliaj sikur Milaim Zeka? Për një deklaratë të dhënë në televizion, ka mjaftuar që Prokuroria Themelore në Prishtinë, të kërkojë prangosjen e depu
Sikur Pacolli me Trumpin edhe kryeministri irakian ka lenë nam duke iu vardisur Obamës (VIDEO) Ditën e kaluar zv.kryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli u bë qesharak pasi tentoi të takonte Donald Trumpin. Ndërsa, T
KUJDES! Ky është kurthi më i ri që hajdutët bëjnë me makinat, mund ta pësojmë të gjithë Ndërkohë që shumica punojnë për të siguruar jetën, hajdutët thurin plane se si të bëjnë para pa u lodhur. Planet janë
Askush se kishte mendjen! Mos ky detaj vërtetoi shtatzëninë e Elitës Prej disa javësh përflitet se Elita Rudi është shtatzënë dhe në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Ndonëse a
Nuk e beson dot, reagimi i Ronaldos pasi mori kartonin e kuq (VIDEO) Cristiano Ronaldo u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen kundër Valencias në "Mestalla". Por kur arbitri e ndëshkoi
Veliaj zbulon emrin që donte t'i vendoste djalit por Ajola ia bën "8 me 2" Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa janë në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Ajola ësh
Rrëfim prekës: Messi qau deri në 2 të mëngjesit sikur t’i kishte vdekur nëna Përgatitësi atletik i Kombëtares së Argjentinës, Elvio Paolorosso ka thënë se Lionel Mesi e pati momentin më të keq pas
Vazhdimisht sillet sikur i jep Kosovës por Pacolli harxhon 2 mijë euro për dy bileta Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli kishte shpenzuar rreth 2 mijë e 200 euro për dy udhëtime me aeroplan, nj
Berisha përgjigjet nëse ka frikë nga Vettingu: Sikur të bëhen edhe 1000! Mbrëmjen e sotme i ftuar pas shumë kohësh në Opinion, ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha foli gjatë për cështjen e
Asnjë peshk nuk i reziston këtij peshkatari, duket sikur çmenden për të (VIDEO) Të gjithë ata që iu pëlqen peshkimi duhet ta shohin këtë video – pasi është dëshmia më e mirë se si kapet peshku. Vid
Mustafa: E papranueshme se si Vuçiç flet për resurset e tokat e Kosovës sikur të ishin të tij Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se është normale që Presidenti i një vendi fqinj të vizitojë vendin tonë, duke iu re
Roza Lati sherr me fansin pas fotove erotike: Turp të të vijë! (FOTO LAJM) Roza Lati si kurrë më parë ka trullosur ndjekësit e saj me foto të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por
Çlirohet Panucci: Më kritikuat sikur humbëm 2 finale Botërori Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, foli për mikrofonin e “RTSH” pas ndeshjes ku u shpreh: “Më në fund një fitore
Rama bën sikur acarohet me kryetarët e bashkive: Mund të mos ju rikandidoj Kryeministri Edi Rama ka bërë atë që di të bëjë më mirë kur qeveria është nën presion, ngritjen e zërit dhe gjetjen e dy