E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

sikletshme

"Të urrej", grimieri i publikon pa leje Kim Kardashian foton më të sikletshme (FOTO LAJM) Një nga emrat më të komentuar në shoëbiz-in botëror është ai i Kim Kardashian. Prej disa kohësh është në qendër të vëmen
Fotot e "sikletshme" me avokatin dhe lidhja intime, çfarë tha në gjykatë Enkeleda Hoxha Ditën e shtunë u mbajt seanca gjyqësore ndaj gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha, avokatit Aldo Tabaku dhe tetë të arres
Skena të sikletshme në mes të rrugës, si festohej Shën Valentini pa Covid (FOTO LAJM) Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë vitin që lamë pas. Ata u argëtuan deri në orët e pa
7 dhuratat më të çuditshme dhe të sikletshme që njerëzit kanë marrë për Shën Valentin Jemi dakort: Shën Valentini është dita më romantike e vitit, por jo gjithmonë planet e surprizave shkojnë sipas parashik
Fationi i bën pyetjen e sikletshme Sindit në takim: A je eks*tuar ndonjëherë? Zgjedhja e Sindit për një takim me Fationin në "Përputhen" në Top Channel, i ka habitur të gjithë, por megjithëse u cilë
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Një person tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon e sikletshme (VIDEO) Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në dyqanin e këngëtares së njohur Rozana Radi. Një adoleshent është futur në ambi
Jeni mërzitur? Këto histori të sikletshme do t’ju ngushëllojnë #1 “Isha në park dhe një grua po thërriste: “Kush do akullore, le të vijë këtu”. Unë shkova bashkë me një grup njerëz
Dita më e lumtur, por këto foto dëshmojnë momentet më të tmershme në dasma (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që dita më e lumtur e jetës të përfundojë si mos më keq. Të tilla janë edhe rastet e këtyre dasmave.
Vështrime xheloze, shkrepjet e sikletshme që kanë turpëruar këta njerëz (FOTO LAJM) Njerëzit janë mjaft të çuditshëm dhe shpesh gjenden në situata të sikletshme. Mirëpo, ata harrojnë që diku mund të j
"Ai hapi kamerën dhe po më filmonte", Alesia Bami rrëfen mbrëmjen e sikletshme Alesia Bami ka rrëfyer për një mbrëmje të sikletshme në një klub. Ish-velina, e cila tashmë është pjesë e “Procesi Sport
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Koha perfekte, shkrepjet që kanë kapur momentet më të sikletshme të njerëzve (FOTO LAJM) Ndonjëherë janë detajet që plotësojnë momente të caktuara. Çdo gjë është në lëvizje, e nisim që nga universi, galakti
Si t’i përgjigjeni këtyre 5 pyetjeve të sikletshme në intervistat e punës Intervistat e punës janë një nga përvojat më të sikletshme të jetës. Të ulur përballë me shefin që po ju interviston për
Taksiratet e VIP-ave, momentet më të sikletshme me veshjet (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
7 dhuratat më të çuditshme dhe të sikletshme që njerëzit kanë marrë për Shën Valentin Jemi dakort: Shën Valentini është dita më romantike e vitit, por jo gjithmonë planet e surprizave shkojnë sipas parashik
11 situata të sikletshme që i kuptojnë vetëm vajzat (FOTO LAJM) Të jesh vajzë është një gjë vërtet e vështirë. Burrat nuk mund ta kuptojnë, ose as nuk përpiqen të futen në botën e vajz
Pozicione të sikletshme, kur të rriturit nuk duan të pranojnë moshën (FOTO LAJM) Nëse kthehesh në fëmijëri, ose bën gjëra që nuk ke mundur t;i realizosh e sigurt është që do të jesh në krye të listës s
Kur partnerët të kapin mat në momente të sikletshme (FOTO LAJM) Jeta në çift është dinamike dhe komplekse në të njëjtën kohë. Fillimet janë gjithmonë të ëmbla dhe perfekt, por ato që n