999 rezultate për

sikletshem

Politika para Shqipërisë, momenti i sikletshëm mes Ramës dhe Metës në Vlorë (VIDEO) Politikanët që janë në krye të vendit tonë ishin sot në Vlorë për të përkujtuar 108 vjetorin e Pavarësisë së vendit duke
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
Momenti i sikletshëm, një grua i këput kopsat e këmishës Salvinit në mes të rrugës (VIDEO) Qëndrimet e tij të forta kundër emigrantëve janë konsideruar shpeshherë shumë raciste dhe nuk janë pritur mirë. Por k
Momenti i sikletshëm, gruaja lind fëmijën në të njëjtin spital ku po lindte edhe e dashura e burrit Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital
Momenti i sikletshëm, kamera fikson deputetin duke parë kolegen Seanca e sotme ka qenë në qendër të mediave për shkak të mospërdorimit të maskave nga ana e deputetëve. Në këtë vazhdë k
Momenti i sikletshëm, kryetarja e KLGj-së nuk gjen dot deputetin që i bëri pyetjen (VIDEO) Një moment i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme në Kuvend. Kryetares së KLGJ, Naureda Llagami i është bërë një pyetj
Incidenti i sikletshëm me çantën e Mbretëreshës, rrëfehet ish-punonjësja e Obamës (FOTO LAJM) Familja e famshme e Mbretërisë së Bashkuar ka rregulla, ndonjëherë edhe të çuditshme, mirëpo jo të gjithëve u rastis që
Tërmeti shkund Zelandën e Re, si e kaloi kryeministrja momentin e sikletshëm teksa ishte në intervistë live (VIDEO) Kryeministrja e Zelandës së Re Jacinda Ardern ishte duke u intervistuar drejtpërdrejt në TV mëngjesin e të dielës, kur i
Momenti i sikletshëm, deputetes shqiptare i zbërthehet kopsa e këmishës në foltore Një moment i sikletshëm është fokusuar nga kamera ditën e sotme në seancën e Kuvendit. Ish-ministrja e Kulturës, aktu
Moment i sikletshëm, moderatorja e njohur rrëzohet në mes të skenës (VIDEO) Oprah Winfrey është përballur me një moment të sikletshëm në paraqitjen e fundit. Një nga gratë më me ndikim në botë,
Eni Jani tregon për takimin e parë dhe të sikletshëm me vjehrrit Dje në studion e Rudinës në Tv Klan u diskutua për marrëdhënien vjehrrë-nuse. Të ftuara ishin Luljeta Bozo me Alda Bidën
Momenti i sikletshëm, Taynës i shpërthen këmisha në koncert Nuk është hera e parë por duket se është bërë e zakonshme. Tayna është përballur me një moment të sikletshëm. Repe
"Askush nuk qeshte", Olsi Bylyku rrëfen momentin e sikletshëm në "Klanifornia" (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku ishte i ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku tregoi dy raste të sikletshme që i kanë ndod
Momenti i sikletshëm, Rama shtyn Braçen: "Ik andej, mos më rri mbrapa" (VIDEO) Shpeshherë momente të sikletshme janë publikuar në rrjet ku politikanët kanë treguar një anë tjetër tyre përvec asaj të
Propozimi i çiftit merr rrjedhën e papritur, gjithçka filmohet (VIDEO) Një propozim për martesë nuk ka shkuar fiks ashtu si♪5 duhet në Teksas. Një djalë ferme i ka propozuar të dashu
Moment i sikletshëm: Po raportonte Live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
U rrëzua, Alba Hoxha tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO) Balerina Alba Hoxha, në spektaklin “Dance With Me’ shoqëron personazhet VIP. Ajo ka ndarë me ndjekësit një moment të net
U rrëzua gjatë kërcimit, Alba tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha është shumë e komentuar në rrjetet sociale, nga ku merr gjithnjë vëmëndje. Prezantuesja e
Reja tregon momentin e sikletshëm në Shqipëri: Të gjithë u tallën me mua Trajneri i Kombëtares, Edoardo Reja, ishte këtë të shtunë në “Jo Vetëm Modë” me një intervistë të gjatë me Orinda Hutën,
Moment i sikletshëm, i ftuari i kthehet keq Kiara Titos në mes të emisionit Moderatorja e njohur shqiptare Kiara Tito është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në media. Jeta e saj pri