999 rezultate për

siguruar

Këto tre ekipe e kanë siguruar kualifikimin në Evropian Belgjika të enjten me fitoren 9:0 ndaj San Marinos e siguroi kualifikimin e para në Kampionatin Evropian duke regjistrua
Larg gjithë botës, këto shtëpi janë perfekte për të pushuar (FOTO LAJM) Nëse jeni një person që ju pëlqen shumë të rrini vetëm, Albeu.com do t'ju sjellë shtëpitë më të bukur në botë, por që ja
Spektakël në 'Anfield', Liverpool vuan për të siguruar tre pikë përballë Salzburg (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Salzburgun me rezultat 4-3 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Fill
Tërmeti i fuqishëm, qytetarët në Tiranë braktisin banesat (VIDEO) Mësohet se tërmeti që ka goditur Tiranën, ishte 5.8 ballë i shkallës rihter, ndërsa epiqendra ishte në Adriatik. Tërm
E RENDE/ Burrë e grua vrasin veten, gjendet i vetëm në shtëpi djali 2 vjeçar (FOTO LAJM) Çifti i ri u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në një ngjarje tragjike që dyshohet nga hetimet paraprake për vetëvrasje.
Njihuni me kryebashkiakun me jetëgjatë, "blindon" mandatin e 5 radhazi (FOTO LAJM) Teksa tashmë po merr formë rezultati i votimeve në të gjitha bashkitë e vendit, vijnë edhe konfirmimet e para. I cilë
Pak orë para zgjedhjeve, ambasadat merren nën mbrojtje nga ushtria (FOTO LAJM) Shtohet masat e sigurisë në vend pak orë para mbajtjes së zgjedhjeve. Veç forcave të shumta të policisë, mësohet se p
Si ndryshon formacioni i Barcelonës me Neymar dhe Griezmann në skuadër (FOTO LAJM) Me shpenzimet e mëdha që po i bën Real Madridi, Barcelona është e vetëdijshme se duhet ta përforcojë skuadrën për sezoni
Pas rinovimit, kështu duket stadiumi i Napolit (FOTO LAJM) Stadiumi i Napolit është pothuajse gati. San Paulo iu nënshtrua një rikonstruksioni teksa u ndryshuan stolat kangjellat
10 minuta i mjaftuan Italisë për të siguruar fitoren përballë Greqisë (VIDEO) Italia e ka mposhtur 3-0 Greqinë. Italisë i janë dashur 45 minuta për të marrë tri pikë të plota kundër Greqisë, e vl
Talenti i Udineses futet në histori, tre asiste për 45 minuta Të dhurosh tre asiste në vetëm 45 minuta lojë është ndoshta një nga detyrat më të vështira, por jo për një argjentinas.
Juventus "madhështor", hyri në histori duke siguruar titullin e 8 rradhazi (VIDEO) Pritjes i erdhi fundi, pikërisht në javën 33 të Seria A plot 5 javë nga fundi kampionatit “zonja e vjetër” siguron titul
Vjen medalja e tretë për Shqipërinë Shqipëria ka siguruar medaljen e tretë në kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në Gjeorgji pasi Krenar
Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë 4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë
Edhe sot seanca për rastin Monstra mbyll dyert për publikun Në Gjykatën Penale të Shkupit edhe sot vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smillkovës e cila ka ndodhu
Ky është kundërshtari i McGregor për të siguruar sfidën me Khabibin Conor McGregor duket se i ka siguruar vetës një duel i cili do t’i mundësonte revanshin me Khabib Nurmagomedov. Conor
Nëse e shikoni këtë person lajmëroni policinë Gjatë zhvillimit të hetimeve nga ana e sektorit të hetimeve rajonale DRP-Pejë, në disa raste të ‘grabitjeve me armë’ që
Dëshmon në prokurori ministrja Milla Carovska Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Milla Carovska sot ka dhënë dëshmi në Prokurorinë Themelore Publike, e cila ka
Mjerim migjenian, nëna lidh 3-vjeçarin në djep për të siguruar bukën e gojës për 5 fëmijët (VIDEO) Kjo është një histori rrënqethëse që do prekë zemrat e të gjithëve. Bëhet fjalë për Sine Koldashin, nga Laknasi i Tiranë
Frikë për Interin, Barcelona luan me rezerva ndaj Tottenhamit Barcelona luan sot në mbëmje në Camp Nou, teksa do të presë Totenhamin që kërkon me cdo kush fitoren për të siguruar kua