999 rezultate për

sigurtĂ

AKU ndalon hyrjen e 46.2 ton produkteve të pasigurta nga Brazili AKU ka ndaluar hyrjen e 46.2 tone produkte të pasigurta nga Brazili për në territorin shqiptar si dhe ka ndëshkuar me 5.
Shpërthen Leo Messi: Gjyqtarët na vodhën fitore, dy penallti ishin të sigurta Leo Messi pati shumë kritika nga gjyqtarëve pas humbjes me Brazilin. Ylli argjentinas ka thënë se gjyqtarët ndikuan dire
DW: Trazirat janë të sigurta në Shqipëri Përpjekjet e bëra nga Gjermania për afrim mes pozitës e opozitës shqiptare deri tani kanë qenë të pasuksesshme. Socialis
Tottenham vihet pas yllit të Realit (VIDEO) Tottenham është duke tentuar që ta transferojë Marco Asension. "Jugones" ditë më parë raportoi nga burime të sigurta
Del harta e vendeve më të sigurta, ku renditet Shqipëria Nuk ka rëndësi nëse ju jeni një udhëtar për çështje biznese ose dikush që shkon jashtë për pushime, një nga shqetësimet
Çuçi bën show duke ngrënë domate në Vlorë (FOTO LAJM) Në kulmin e shqetësimit për përdorimin pa kriter të pesticideve në produktet bujqësore, ministri i linjes, Bledi Ccuçi ë
Shqipëria, një ndër vendet më sigurta nëse plas Lufta e Tretë Botërore Lufta e Tretë Botërore është bërë një shqetësim për shumë njerëz ndërkohë që tensionet mes fuqive të mëdha globale, përs
Mediat spanjolle zbulojnë nëse do luajë Messi në El Clasico Të mërkurën në mbrëmje, do të luhet ndeshja e parë gjysmëfinale mes Barcelonës dhe Real Madridit, e vlefshme për Kupën e
TESTI/ Makinat më të sigurta dhe më të rrezikshme të vitit 2018 (FOTO LAJM) Euro NCAP ka testuar në lidhje me sigurinë 23 makina gjatë vitit 2018 duke publikuar edhe renditjen e makinave më të sig
E frikshme, Shqipëria dhe Kuba njësoj të rrezikshme për të udhëtuar në to A e keni menduar ndonjëherë çfarë i lidh Shqipërinë me Kubën? Nuk është e shkuara komuniste. Por, në një studim të fundi
Kjo është ndenjësja më e sigurt në një avion Shanset për të vdekur gjatë një fluturimi janë 1 në 4.7 milionë, nëse besoni "Planecrashinfo.com". Sipas një analize
Mos e çoni ndërmend kurrë! 8 vende ku s'duhet të fshihni paratë (FOTO LAJM) Shpesh bëhemi manjakë dhe mendojmë se paratë tona nuk janë të sigurta kurrë në bankë e mundohemi të gjejmë vende alterna
Vuçiç: Kemi informata të sigurta për vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë sot se organet shtetërore serbe “për herë të parë kanë disa informata o
Mos e çoni ndërmend kurrë! 8 vende ku s'duhet të fshihni paratë (FOTO LAJM) Shpesh bëhemi manjakë dhe mendojmë se paratë tona nuk janë të sigurta kurrë në bankë e mundohemi të gjejmë vende alterna
Kardiologët paralajmërojnë: Deri në 6 filxhan kafe në ditë, janë të sigurta Duke pirë tre filxhan kafe në ditë nuk dëmton zemrën tuaj dhe madje mund të zvogëlojë rreziqet që ndikojnë në zhvillimin
Asgjesohen si të pasigurta 31.000 vezë Më shumë se 31.000 vezë janë asgjesuar si të pasigurta në kontrollet e inspektimit para festës së Pashkëve, njoftoi Agje
Arbelo tregon se kë i kujton Vasques me stilin e lojës së tij Ish lojtari Madrilen, që momentalisht mban postin e njërit prej ambasadorve të Realit të Madridit dhe analist në RM TV,
Mediat gjermane të sigurta për të ardhmen e Ozilit Mesut Ozil është bindur për të qëndruar për shkak të ardhjes së Pierre-Emerick Aubameyang. Gazeta gjermane Bild thotë
Deri më tani Reali ka dy blerje të sigurta, Kepa në janar dhe tjetri në verë Klubi Madrilen tashmë ka filluar planin për merkaton verore të vitit të ardhshëm dhe emri i parë që do të jetë në Madrid
Tri aplikacionet më të sigurta për të fshehur fotot intime Shkëmbimi i mesazheve seksi ka ekzistuar përherë, qysh në kohërat e lashta kur çiftet shkëmbenin mesazhe të tilla përmes