999 rezultate për

sigurt

Pique është i sigurtë që Leo Messi do të qëndrojë në Barcelonë Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, beson se bashklojtari i tij, Lionel Messi, do të qëndrojë tek Barca pavarësisht zë
Vettel i sigurtë: Schumacher shoferi më i mirë i të gjitha kohërave në F1 Sebastian Vettel beson se legjenda e Ferrarit, Michael Schumacher ende është shoferi më i mirë në histori të Formula 1,
Rama thumbon opozitën: Nuk jam i sigurt se ky agresion është diçka e mirë Kreu i qeverisë Edi Rama ka zgjedhur sot të thumbojë opozitën me fjalët e të madhit Ismail Kadare, për akuzat e bëra si
Lazio i rikthehet fitoreve të sigurta, mposht Crotonen në transfertë (VIDEO) Lazio ka mposhtur Crotone në udhëtim me rezultat 2 – 0, në kuadër të xhiros së tetë të Seria A. Ciro Immobile ndrysho
"Nuk kemi alternativë tjetër përveç rrugës evropiane", Zaev: Të sigurt në identitetin maqedonas Të sigurt në identitetin maqedonas do t’i lëvizim gjërat, porositi kryeministri Zoran Zaevi në publikimin në Fejsbuk, pa
VIP-at që pranuan publikisht se kanë parë UFO në jetë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Tare i sigurtë: Strakosha dhe Immobile do të jenë kundër Juventusit Çfarë ndodhi me Immobilen, Leivan dhe Strakoshën që nuk ishin për sfidën e Championsit ndaj Zenitit? Përgjigjen e jep dr
Sulmi në Vjenë, Ambasada e Kosovës kërkon nga kosovarët të qëndrojnë në vende të sigurta (VIDEO) Ambasada e Kosovës në Vjenë u ka bërë sonte thirrje të gjithë kosovarëve që të qëndrojnë në vende të sigurta, pas sulmit
HOROSKOPI/ Kjo është një ditë e rëndësishme, por mos jini të pasigurt Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni
Gjeni se cila dalje është më e sigurt për të shpëtuar nga burgu? (FOTO LAJM) Ka tre mënyra se si burri në foto mund të shpëtojë nga burgu. Në njërën derë ndodhet një qen i zemëruar, në derën tj
Ndjekësit janë të sigurt, Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është nënë e një djali të quajtur Jon, me bashkëshortin e saj maqedonas për të cilin është përolur shumë
Tha se askush nuk ishte i përjetshëm, Lleshaj flet për largimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sërish në lidhje me zërat që kanë qarkulluar se ministri i ka dorëzuar dorë
Ende pa dalë vaksina anti COVID-19, Shqipëria e gatshme hyn në listën e porositësve Qeveria shqiptare ka marrë vendimin për t’u angazhuar financiarisht nëpërmjet mekanizmit COVAX, për të pasur vaksinën e
Manastirliu për vaksinën anti-COVID: Nënshkruam marrëveshjen me Covax Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka mbledhur Komitetin e Ekspertëve të Imunizimit në Institutin e Shëndetit
Rreth 1 mijë dollar, kjo është maska e Louis Vuitton që do mbrojë pasanikët Nuk ka ende asnjë sinjal se Covid-it po i vjen fundit, ndaj edhe industria e modës po gjen mënyrat për të mbrojtur klien
Flet nëna e 14 vjeçares: Bizgjonin e konsideronim të sigurt, vajza ime është abuzuar prej dy vitesh Nëna e 14 vjeçares të abuzuar në Pogradec ka dëshmuar lidhur me ngjarjen e rëndë, duke thënë se vajza e saj është abuzua
Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një koh
Në Itali janë të sigurt, Pepe Reina i rrezikon postin Strakoshës Thomas Strakosha do të kalojë ndoshta sezonin më të vështirë të karrierës së tij. Portieri i përfaqësueses shqiptare
Lleshaj për një mandat të dytë: Që nuk do jem më, është e sigurt Ministri Sandër Lleshaj ka qenë sot në qytetin e Vlorës nga ku është pyetr nga gazetarët lidhur me kriminalistikën, kana
U bë i sigurtë kalimi, Suarez "tremb" Juventusin me një postim (FOTO LAJM) Luis Suarez është shndërruar në objektivin e vërtetë të Juventusit për sulmin. Sërish mediat këmbëngulin se palët ja