999 rezultate për

siguron

Ja si mund të siguroni një biletë për në "Euro 2016" Për shkak të kërkesave të larta, do të jetë pak e vështirë, por jo e pamundur për tifozët e Shqipërisë të ndjekin Kombët
Portugalia siguron kualifikimin (VIDEO) Portugalia tashmë ka siguruar kualifikimin për kampionatin evropian "Francë 2016". Në ndeshjen e zhvilluar sonte, por
Tottenham godet në merkato, siguron yllin e Leverkusenit Tottenhami ka zyrtarizuar blerjen e mesfushorit Heung-min Son nga Leverkuseni, për një shifër që i kalon 30 milionë euro
Arsenali siguron fitoren e parë, i falet një autogoli (VIDEO) Arsenali merr fitoren e parë për këtë sezon në Premier League. Topcinjtë e Londrës kanë marrë një fitore shumë të vështi
Unaza e Madhe e Tiranës, shteti siguron strehim për 106 familje Ndërtimi i Unazës së Madhe të Tiranës, duket se numrin e familjeve të prekura nga ky projekt e ka çuar nga 76 në 106 fam
Skëndërbeu shkruan historinë, siguron Europa League Skuadra e Skëndërbeut ka shkruar historinë në futbollin shqiptar, pasi është skuadra e parë e cila kualifikohet zyrtaris
Shkolla e mesme në Studeniçan, komuna siguron tokën për ndërtim Me propozim të kryetarit të Komunës së Studeniçanit Azem Sadiki, Këshilli komunal të enjten ka sjell një vendim të rëndë
PDK siguron votat për Specialen, votimi javën e ardhshme Involvimi i Hashim Thaçit për t’i bindur deputetët refuzues të PDK-së ndaj Gjykatës Speciale ka dhënë rezultate. Burime
Kosova nuk siguron as bukën e gojës, importon nga Serbia Kosova nuk do të arrijë të sigurojëi bukën e vitit me rreth 84 mijë hektarë sipërfaqe të grurit sa ka në këtë vit. Nga k
Barcelona siguron një super blerje Gati goditja e radhës për kampionët e Europës, Barcelonën. Klubi katalanas, siç ka bërë të ditur shtypi spanjoll, është
Argjentina luan "tennis" ndaj Paraguajit, siguron finalen (VIDEO) Argjentina do të jetë rivali i Kilit në finalen e madhe të Kupës së Amerikës për vitin 2015. Lionel Messi dhe yjet e tje
Panariti siguron standarde europiane për cilësinë e miellit Gjatë një takimi të mbajtur me importuesit e grurit, Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, premtoi se do të punohet for
Milani siguron Martinez, tani nis misioni Ibrahimovic Milani nuk di të ndalet në merkato. Kuqezinjktë janë shumë pranë mbylljes së marrëveshjes me Jackson Martinez, ndërkohë
Manchester United siguron një super sulmues Manchester United është shumë afër arritjes së marrëveshjes për blerjen e sulmuesit të radhës që do transferohet në ver
Fiorentina mund Palermon dhe siguron Evropën (VIDEO) Fiorentina siguroi zyrtarisht Europën për sezonin e ardhshëm. Skuadra vjollcë fitoi 3-2 në transfertë me Palermon, pas n
Kukësi shkatërron Tiranën, siguron Europën Skuadra e Kukësit ka mundur të fitojë me një rezultat befasues dhe të thellë përballë Tiranës në “Zeqir Ymeri”. Kukës
Juve e frikshme, siguron Dybalën por .... Juventus nuk di të ndalet. Bardhezinjtë po kalojnë një moment fantastik në fushat e lojës, por nuk ngurrojnë që ta bëjnë
Android M, sistemi që siguron privatësinë Sistemi i ri operativ i Google Android M, është një sistem i cili do të mundësojë më shumë privatësi. Ky është një si
Kjo është gafa e vitit, Empoli i Hysajt siguron qëndrimin në Serie A (VIDEO) Përfundoi me fitoren 1-0 të Empolit sfida që i dha fund javës së 34-t të Serie A, mes skuadrës së Sarrit dhe Torinos. Nj
Gjykata Speciale siguron votat Gjykata Speciale siguron votat e saj, kjo është bërë e mundur pasi partnerët e koalicionit qeverisës kanë arritur t'i bi