999 rezultate për

siguron

Pse duhet t’i ndryshoni pas disa kohësh elektroshtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Arsyet pse lëkura e bananes duhet zierë lëng dhe pirë Bananja është një frut me shumë vlera ushqyese. Një pjesë e vlerave të saj ushqyese dhe proteinike ndodhen në lëkurën e
Merkel siguron Malin e Zi se nuk ndryshojnë kufijtë në Ballkan Pas takimit mes kryeministrit të Malit të Zi, Dushko Markoviç dhe kancelares gjermane Angela Merkel, është thënë se nuk
E rreh ish-gruaja, 38-vjeçari siguron urdhrin e menjëhershëm të mbrojtjes Një 38-vjeçar është viktimë e dhunës psikologjike e fizike nga ish-bashkëshortja e tij. Për “të shpëtuar” nga jo, ai i ë
Thaçi siguron që nuk do të ndahet Kosova Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sapo mbajti edhe një konferencë për media, ku në fokus të veçantë pati fazën finale
Shteti maqedonas nuk po iu siguron barnat pacientëve Kanë ngelur edhe shtatë ditë deri në fund të muajit, por nëpër farmaci mungojnë barnat me recetë. Qytetarët tashmë një p
Rama siguron qytetarët: Askush nuk e ndal Vettingun që të pastrojë llumin Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur akuzave nga opozita për Vettingun përmes një statusi në Facebook. Deputeti i PD
Thaçi siguron NATO-n së ushtria do të formohet në kordinim me ta Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zhvilluar një bisedë telefonike me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stolt
Anglia shkatërron Panamanë dhe siguron kualifikimin Një ndeshje fantastike dhe me plotë emocione kjo midis Anglisë dhe panamasë. Anlgezët kanë shënuar një goleadë këtë n
ASH siguron BE-në për marrëveshjen e emrit Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe deputeti i ASH-së Syrija Rashidi, zhvilluan takim me zyr
Liverpool siguron sulmuesin e Lyon-it Liverpool, po vazhdon të përforcojë skuadrën duke sigurar një tjetër lojtarë të kampionatit francez, pas Fabinho te mar
Mrekullia e dy vezëve në ditë Të ziera, të pjekura, apo të skuqura veza duhet të ekzistojë patjetër në pjatën tonë. Teksa shumë njerëz stepen për ta k
Thaçi: Hyrja në fuqi e demarkacionit, siguron lëvizjen e lirë Presidenti i Kosovës, përmes një postimi në Facebook, ka theksuar se hyrja në fuqi e marrëveshjes së dekretuar prej tij
Mitsotakis: Ndryshimi i kushtetutës siguron erga omnes dhe emrin e ri të Maqedonisë Lideri i opozitës greke nga partia Demokracia e Re, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se me ndryshimin e Kushtetutës do
Rafael Nadal mposht Goffin dhe siguron finalen në Barcelonë Rafael Nadal siguroi fitoren e 400 në karrierë në fushat me dhe, pas suksesit në vetëm dy sete ndaj numrit 10 të botës D
Empoli i Veselit siguron ngjitjen në Serie A për sezonin e ardhshëm (VIDEO) Empoli sot ka siguruar ngjitjen në ligën elitare italine, pas një barazimi me Novarë. Diferenca 14 pikë nga Parma e v
Dortmund shkatërron Leverkusen dhe siguron zonën Champions (VIDEO) Borusia Dortmund ka shkatërruar Bayer Leverkusenin me shifrat e thella 4-0 në "Signal Iduna Park". Vendasit gjetën go
Klopp siguron tifozët: Nuk jam i shqetësuar për Salah Jurgen Klopp nuk eka mendjen aspaktek thashethemet për transferimin e Mohamed Salah te Real Madridi. Real Madridi ës
Shkëndija nuk njeh limite, siguron dhe finalen e Kupës së Maqedonisë Shkëndija e Tetovës nuk njeh limite në kampionatin maqedonas, pasi ka blinduar vendin e parë për tek titulli kampion sku
Policia siguron objektin e gjykatës, ku mbahet seanca për Almirin Pjesëtarët e organeve të sigurimit janë duke e siguruar objektin e Gjykatës Themelore në Kumanovë ku do të mbahet seanca